wykaz-producentow-header

Wykaz producentów


Nazwa Numer klienta / certyfikat Ograniczenie
"AGROTEAM" P.P.H.U. Mikołaj Skotarczak18927
"ARQUS" Mariusz Kuśmierek14910
"Błaszkiewicz" Grzegorz Błaszkiewicz13511
"FERMY BARAN" Artur Baran18910
"FRIGO KLASA" Sp. z o.o.15927
"GOSIA" Małgorzata Kaplińska21940
"Kózka" Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Marcin Bruździński93006
"Kózka" Jolanta Bruździńska15970
"MERDA" Zakład Drobiarski Sp. z o.o.08916
"Muszyński- Leśne Cymesy" Muszyński Waldemar 20925
"OCTIM" Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.13909
"PUYDTJES POLSKA" Sp. z o.o.14948
"Słoneczko" Marek Lesiak 20904
"Szarłat" M i W Lenkiewicz Spółka Jawna 13946
Abramowicz Jan Roman08573
Abramowski Marek 20917
Adamczewski Waldemar08597
Adamowicz Krystian18035
Adamus Beata Joanna18091
AGERONA Sp. z o.o.16982
AGRARIA CLAUDII Sp. z o.o.17155
Agrii Polska Sp. z o.o. 19954
AGRO-BUD Sp. z o.o.10410
AGRO-GR Sp z o.o.21158
Agro-Handel Mirsk Chris Schmitz10902
AGRO-WEST Sp. z o.o. 19178
AGROBIOTRANS Sp. z o.o. 20956
AgroFactory Sp. z o.o.18082
Agroland Sp. z o.o. 21147
AGROLIFE Sp. z o.o. AGROLIFE Sp. z o. o.19122
Agromex Firma Usługowo Handlowa17942
Alabrudziński Mariusz Andrzej19012
Alba Konopie S.A.22034
Albiński Marian15034
ALLNET Sp. z o.o. 20907
Alszko Piotr Franciszek15099
Altmare Sp. z o.o. Sp. k. 21930
Amazon Fulfillment Sp. z o.o.15906
AMB Agro Sp. z o.o.18139
Ambrosiewicz Dariusz08145
Ambroziak Krystian Maciej22088
AMI Sp. z o.o. sp. k.21926
Amkez Food Bis Sp. z o. o. 21907
AMP-DG Sp. z o.o.14945
AMPOL IMPORT-EKSPORT OWOCE I WARZYWA ANNA KARABA 19965
Andrusiów Józef20035
Andrusiów Magdalena21058
Andruszkiewicz Roman11178
Andrykiewicz Jan Tadeusz07305
Andrzejewski Robert12023
Andrzejuk Sławomir06123
ANECOOP POLSKA Sp. z o.o.15909
Antczak Zygmunt04503
Appenzeller Dorota06034
ARCO Piotr Płaszczyk 20958Certyfikat cofnięty w zakresie produktów: - ekologiczna mrożona papryka chilli krojona sprzedana na podstawie faktury FVS/7/11/2020 - ekologiczny mrożony imbir w kostce i koper sprzedane na podstawie faktury FVS/1/01/2021 - ekologiczny mrożony czosnek w kostce, szałwia, imbir w kostce sprzedane na podstawie faktury FVS/4/02/2021 - ekologiczny mrożony imbir w kostce sprzedany na podstawie faktury FVS/1/03/2021 - ekologiczny mrożony imbir w kostce, kolendra sprzedane na podstawie faktury FVS/2/04/2021 - ekologiczny mrożony tymianek, oregano, czosnek w kostce sprzedane na podstawie faktury FVS/4/04/2021 - ekologiczny mrożony czosnek w kostce sprzedany na podstawie faktury FVS/7/06/2021 - ekologiczny mrożony imbir w kostce sprzedany na podstawie faktury FVS/13/06/2021 - ekologiczny mrożony czosnek w kostce sprzedany na podstawie faktury FVS/5/09/2021
ARLA FOODS S.A.16902
ARSENAL DYSTRYBUCJA PL Sp. z o.o. Sp. j.17909
Arsenal PL Sp. z o.o. Sp. k.20906
Arseniuk Jerzy12121
Arseniuk-Gawryszczak Teresa17187
Astacus Plus Bogdan Szepiłło 21939
Atamańczuk Łukasz15152
ATLANTA POLAND S.A.15915
AYBIOO Sp. z o.o.17945
B&B Bartnik Bieniek Spółka Jawna17925
B&B INDUSTRIAL SERVICES Sp. z o.o.16923
Babalski Filip Jan90001
Babiarczyk Bogumiła09245
Bachen Alicja Wiktoria05837
Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. Sp. K.15926
Bajda Stanisława16237
BAJPOL Jacek Toczyski 21968
BAKOMA BIS Sp. z o.o.16932
Bakoma Sp. z o.o.14969
Balcerzak Sławomir08862
Balcewicz Artur21082
Balcewicz Rafał20156
Bała Emilia16264
Banaszek Jarosław Adam12055
Banaśkiewicz Piotr16105
Bandurowska Anna16019
Bandurski Marek 04509
Banek Łukasz18009
Baran Bartosz Robert14077
Baranek Elżbieta i Ryszard01001
Baranowski Mirosław21100
Barańska Elżbieta21056
Barański Mariusz19046
Barczak Mirosław93003
Barczewicz Piotr Andrzej15085
Barczewicz Robert06225
Barda Hubert Waldemar21043
Barra Gertruda06109
Barra Iwona06108
Bartczak Angelika16071
Bartex Bartol Sp. z o.o. Sp. k.16910
Bartkowicki Andrzej12415
Bartkowski Marcin04510
Bartman Stanisław Wojciech10475
Bartosik Irena17036
Bartosik Jakub15022
Bartosik Katarzyna Angelka11446
Bartosik Maria22023
Bartoszczyk Emil18028
Bartoszek Mateusz17191
Barwicki Jerzy05313
Barwik Paweł05707
Basiński Tomasz Piotr17131
Batko Bogdan09116
Batliński Antoni Ludwik22063
Baum Tadeusz20009
Bazan Justyna21094
Bąbrych Bogumiła Marzena10612
Bechler Zofia Seweryna20152
Bednarz Jadwiga Teresa01134
Bednarz Wojciech05183
Bejda Jerzy10074
Bejda Piotr20125
Bender Jacek Grzegorz17023
BENUS Sp. z o.o.16940
Bereda Waldemar16136
Bereza Bogusław05708
Berka Ryszard04515
Bernacka Joanna04517
Bernacka Maria04308
Bernatowicz Aaron04518
Best Foods Polska Sp. z o.o.21958
Better Candy Poland Piotr Skibiński14970
BGW AGRO Sp. z o. o. 19131
Białas Mateusz16153
Białasiewicz Edward05203
Białek Jadwiga99001
Białek Bogdan Adam16193
Białobrzeski Radosław02005
Biczkowski Kajetan Tomasz12474
Biel Daniel09057
Bielawska Ewelina21154
Bielecki Damian Jakub22019
Bielicka Anna Maria13068
Bielinis Witold04309
Bielińska Inarda03061
Bielka Wojciech10596
Bielska Ewelina92023
Bieniek Kazimierz06065
Bieńkowska Dominika18141
Bieranowski Jan Stanisław22036
Bieszczad Stanisław 06161
Bińkowski Marcin17061
BIO AGRO POLSKA Sp. z o.o. 21150
Bio Farma Kolin Agata Tygielska 20017
BIO MARKET POLSKA Sp. z o.o. 20969
BIO ORGANIC FOODS MARIUSZ ŁOPIEŃSKI13925
BIO PLANET S.A.07904COFNIĘCIE CERTYFIKATU W ZAKRESIE • DESERU KOKOSOWEGO JAGODA - CZARNA PORZECZKA BEZGLUTENOWY BIO 140 g - VEGUP BIO Należy spożyć do: 05.11.2021 • DESERU KOKOSOWEGO MANGO BEZGLUTENOWY BIO 140 g - VEGUP BIO Należy spożyć do: 25.10.2021, 28.10.2021, 05.11.2021 • DESERU KOKOSOWEGO TRUSKAWKOWY BEZGLUTENOWY BIO 140 g - VEGUP BIO Należy spożyć do: 5.10.2021, 28.10.2021 • PRODUKTU KOKOSOWEGO NATURALNEGO BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 140 g - VEGUP BIO Należy spożyć do: 25.10.2021, 28.10.2021, 05.11.2021 COFNIĘCIU CERTYFIKATU W ZAKRESIE BIO kurkumy 50 g o numerze partii 01-01-2024 BIO kurkumy 200 g o numerze partii 01-01-2024 COFNIĘCIE CERTYFIKATU W ZAKRESIE MIESZANKI MOC ODPORNOŚCI W PROSZKU BIO 100 g - BE ORGANIC (FITNESS & SPORT) o dacie minimalnej trwałości, będącej jednocześnie numerem partii 31.08.2023 COFNIĘCIE CERTYFIKATU W ZAKRESIE Produktów o nr partii 697-xxxxxx: ASHWAGANDA (KORZEŃ) W PROSZKU BIO 150 g, ASHWAGANDA (KORZEŃ) W PROSZKU BIO 500 g COFNIĘCIU CERTYFIKATU W ZAKRESIE Produktów: GRZYBY + ASHWAGANDHA O SMAKU KAKAO - BANAN W PROSZKU BEZGLUTENOWE BIO 250 g – PURASANA o numerze partii SM21/210909/36 i dacie minimalnej trwałości 30.09.2024
BIO POLE Sp. z o.o.16992
Bio Sad Sp. z o.o.15928
BIO-CONCEPT PLUS ANDRZEJ BRZYSKI 20153
BIO-piekarnia "W Grzybowskiej Arce" Peter Stratenwerth 04199
BIOCONCEPT-GARDENIA Sp.z o.o.08908
BIOGO S.A.18928
BioLife Sp. z o.o.13903
BIONICA Sp. z o.o.04904
BIONORD Sp. z o.o.14919
Bioone Sp. z o.o. Sp. komandytowa17921
BIOSPRAWIEDLIWI12925
Bioveri Sp. z o.o. sp.k.14975COFNIĘCIE CERTYFIKATU NA SEZAM ŁUSKANY Z PARTII NR SS19D21AA cofnięcie certyfikatu w zakresie sezamu o numerze partii ACC19-093-3; cofnięcie certyfikatu na mak niebieski o numerze partii o numerze partii 19/0094/435
Birosz Paweł05948
Birosz Andrzej15145
BISONTES GROUP Sp. z o.o. 19924Cofnięcie certyfikatu w zakresie mąki pszennej typ 500 ekologicznej z partii identyfikowanej datą przydatności: 25.07.2021 oraz produktów z niej wytworzonych: eko ciasteczko czekoladowe z migdałami 50g (10 szt.); eko ciasteczko owsiane bez dodatku cukru 50g (10 szt.); eko ciasteczko owsiane z polskim miodem 50g (10 szt.); eko mini ciasteczka breakfast 75g (10 szt.). Certyfikat cofnięty
Bloch Urszula05666
Blueamber Plantacja Borówki Bohdan Marcinkowski06390
Blueberry Roasters Sp. z o.o.14914
Błażejczyk Dariusz i Anna 18106
Błądziński Andrzej Antoni22089
Bobakowski Krzysztof19089
Bober Jan Stanisław16022
Bobula Kazimierz Piotr18001
Bociek Emil04523
Boćwiński Witold08398
Bodak Jan04524
Bodak Mateusz08192
Bodek Józef08397
Bogacz Janina 20091
Bohdan Stankiewicz KRP 21972
Borkowicz Bogusław08020
Borkowski Andrzej06122
Borkowski Błażej08301
Borkowski Krzysztof Ryszard21054
Borkowski Piotr19038
Borkowski Ryszard14063
Borkowski Wiesław Jan12081
Boroń Ewa Marta19083
Borowiak Sławomir Jan16020
Borowicki Przemysław05149
Bortel Ireneusz10174
Botanica Usługi Sp. z o.o. 20098
BÓR Sp. z o.o. 21967
Bramorski Tomasz Jan15038
Branicki Jarosław10088
Brejer Marek21115
Brewczak Dariusz20026
Brezgieł Krzysztof11185
Brezgieł Robert16170
Broc Bogdan10173
Brodecka-Rus Anna02076
Brodowska Ewa Dorota00201
Bronk Marek04314
Bronowicki Zenobiusz22087
Broś-Kusior Anna Małgorzata20054
Bruliński Sławomir08070
Bryliński Ignacy Andrzej08152
Brząkała Paweł Sylwester21105
Brzdąk Radosław21050
Brzdąk Jacek Leszek10210
Brzdąk Jerzy17060
Brzostowska Elżbieta04010
Brzozowscy Iwona i Józef93011
Brzozowski Mateusz93015
Brzozowski Mirosław10106
Buczek Mariusz14124
Buczkowski Jan 22055
Buczyk Jan10135
Buczyk Piotr10007
Buda Bogusław18157
Budek Jacek15164
Budowicz Adam13114
Budzyna Józef10384
Budzyński Jarosław04557
Budzyński Sławomir Mateusz20145
Buganik Wacław20133
Bujewska Edyta Kunegunda17166
BUKAT Kamil Bukato 20910
Bukowski Andrzej12483
Bułgaryn Kinga08124
Bunda Eugeniusz15062
Burczyński Krzysztof Andrzej17074
Burczyński Maciej16093
Burda Eugeniusz09080
Burda Krzysztof21034
Burdzy Rafał Adam21153
Burzyńska Agnieszka06316
Burzyński Tomasz06315
Burzyński Witold06326
Buziuk Leszek20100
Byczyk Mieczysław12155
BYFROST Ewa Wawrzkowicz Beata Wierciło 20951
Byrska-Stefanowicz Joanna18041
BZK ALCO S.A.17905
Cabaj Anna 05626
Caban Agata Dorota14129
CAFE CREATOR ALICJA JANKOWSKA13957
CAROTA GROUP Sp. z o.o. 19928
CD Partner Sp. z o.o. 20972
Centkiewicz Jacek22078
Cepiak-Guzek Joanna05211
CERVUS Ekologiczna Hodowla Jeleniowatych Marek Sławiński11093
Chadaj Artur17092
Chalimoniuk Barbara05696
Charsznickie Pola Natury Łukasz Głąbiński15917
Charsznickie Pola Natury Piotr Żebrak PPHU15916
CHARSZNICKIE POLA NATURY Sp. z o.o. Sp. K.16975
Chechłowski Marian Józef14042
Chełski Dariusz07148
Cherkowski Adam Kazimierz10447
Chlebek Anna03015
Chlebek Jolanta i Tomasz15166
Chłopecki Przemysław21130
Chłus Witold Tomasz19153
Chodyna Wiesław22027
Chołuj Zbigniew i Agnieszka04539
Chołuj Elżbieta17133
Choma Ryszard14112
Chomiczewski Sławomir04202
Chorązka-Małysa "ASBIO" Katarzyna03017
Chorążyczewscy Ewelina i Grzegorz 09107
Chorążyczewski Adam21009
Chrostowski Adam 13001
Chruścicki Grzegorz Michał17153
Chrzan Marcin19045
Chudy Grzegorz03018
Chudzik Kazimierz19066
Chwesiuk Maria15137
Chwesiuk Roman19004
Chyl Grzegorz15047
Chyl Jerzy16187
Chylińska Mariola Elżbieta22050
Chyrzyńska Ilona04850
Ciastoń Tadeusz07108
Cichecki Krzysztof18023
Cichecki Władysław16041
Cichocka Marta Aleksandra18133
Cichocka Paulina20114
Cichocki Emil22046
Cichoń Jarosław22060
Cichoń Kazimierz05281
Cichoń Łukasz Marcin08578
Cichoń Wiesław12854
Cichowski Eugeniusz15065
Cichowski Helmut91005
Ciechiewicz Marta13199
Cielica Monika Ewa21065
Cielicka Anna Magdalena22033
Ciepliński Waldemar Jan05029
Ciepliński Tomasz21030
Ciesielski Alfred05714
Cieszko Agnieszka08413
Cieśla Marta20167
Cieślak Damian Marcin19020
Cieślak Krzysztof 19021
Cintamani Poland Majewscy i Koć Sp.j.12916
Ciszek Anita Karolina18030
Ciszek Leszek07602
Ciszek-Grycz Ewelina Karolina11554
Ciupka Józef04020
COCO FARM Sp. z o.o.13924
COFFEE SERVICE Sp. z o.o.16996
CONFEX-PRODUCT Sp. z o.o. Sp. k.17918
CRUZ GROUP Sp. z o.o.16985
CUKIERNIA ZANIEWICZ SP. Z O.O. 21929
Cupiał Agata Ewa18171
CYRUS Tomasz Andrzejewski19907
Czaja Rafał Robert16109
Czajka Marek Adam19073
Czaplińska Elżbieta05141
Czarkowska Sylwia06555
Czarkowski Ireneusz 08073
Czarkowski Waldemar06554
Czarnecka Mirosława Anna04894
Czarny Zbigniew15159
Czech Reinhold 05952
Czeco Anna Antczak15942
Czeczko Marek17071
Czerwiński Adam16102
Czeszel Jan03160
Czudżak Aleksandra Hanna16228
Czudżak Piotr Roman12151
Czuk Lubomira10478
Czyżewski Dariusz Gospodarstwo Rolne21077
Ćwidak Wojciech10232
Ćwikliński Arkadiusz10470
Ćwikowski Ryszard07024
Dabulis Maria09220
Dajnowiec Iwona Maria05364
Dameco Sp. z o.o. 19956
Danieluk Paweł04022
Danieluk Anna09365
Daniluk Katarzyna Elżbieta17058
Daniluk Wiesław10255
Darasz Zbigniew 14105
DASSON PRODUCTIONS Sp. z o.o.15980
Dawidziuk Bartosz Hubert08194
Dawidziuk Elżbieta11163
Dawidziuk Grzegorz21061
Dawidziuk-Werner Urszula11164
Dąbek Piotr22069
Dąbek Paweł12052
Dąbrowa Magdalena Anna20169
Dąbrowa Oliwier Jakub20168
Dąbrowski Dariusz04320
DB FRUT Dariusz Bartnicki 20934
De Boer-Pawulska Renata17111
De Care Group Sp. z o.o. i wspólnicy Sp. Komandytowa12909
De Valerio Izabella09172
Decker Tomasz93016
Delimat Zofia04023
Demkowicz Jerzy22083
Depka Prądzyński Adam06048
Depka Prądzyński Stanisław07026
Depka-Prądzyńska Grażyna Elżbieta21015
Dereń Anna10185
Dibowski Piotr Zdzisław10567
DLS Company Sp.z o.o. 18943
DM-DROGERIE MARKT Sp. z o.o. 22902
Dobosz Kamil21068
Dobosz Artur20072
Dobrosielski Kazimierz20166
Dobrucki Damian10689
Dobrucki Tomasz10632
Dobrzyń Marcin i Tomasz04719
Dokudowicz Zbigniew18057
Dolińska Martyna15105
Dolny Maciej22064
Dolny Małgorzata10652
Dołasiński Waldemar09484
Domagała Tomasz12021
Domaradzka Józefa20094
Domarecki Jan Michał19084
Domarecki Michał19087
Domaszewicz Teresa20103
Domińczak Dawid21085
Dopadło Marek93017
Dorosz Kajetana20036
Dors Grzegorz 21063
Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o.18901
Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. 20924
Drab Paweł20085
Drab Piotr18025
Dragański Andrzej07004
Dransfeld Siegmund Heinrich20140
Drażba Tomasz05419
Drąszczyk Mateusz Mariusz18014
Drewa Leszek Adam18174
Drewek Zygmunt Wojciech13090
Drewek-Kobyłka Katarzyna13197
Dręczewska Zuzanna16168
Drobiszewski Krystian14108
Drosio Adam10258
Drożdż Tadeusz08328
Drożyński Damian16018
Drózd Agnieszka12166
Drzewiecki Paweł05293
Drzewiecki Waldemar08586
DSV POLSKA Sp. z o.o.13912
Dubaj Bernadeta19076
Dubik Łukasz Edward20065
Dubilis Marek Wiesław05852
Duchowski Wiesław21125
Dudek Maciej21131
Dudek Franciszek Antoni07417
Dudek Jan13138
Dudzin Magdalena Anna18158
Dumiński Andrzej Antoni22075
Dunaj Dorota 10317
Duniec Bożena11472
Durecki Krzysztof17103
Durecki Leszek Andrzej17122
Dybała Ryszard10052
Dybowski Maciej Karol16249
Dyk Marek11517
Dyl Piotr08118
Dyla-Szynklarz Patrycja19103
Dylicka Iwona92007
Dziadek Ryszard Andrzej18064
Dziadowicz Iwona19044
Dziadowiec Andrzej Piotr10024 Certyfikat cofnięty
Dziaduś Wojciech16257
Działo Dariusz17167
Dziczek Bożena16186
Dzida Adam06603
Dzieciątek Edward04180
Dzieńkowski Jarosław12030
Dzieńkowski Wiesław Jan20135
Dzieruk Daniel16090
Dzięgielewski Jacek17062
Dzik Cecylia11234
Dziuba Adam18121
Dziura Tadeusz10897
Dżugaj Czesław05634
EAS Sp. z o.o.21905
Eco-Bull Sp. z o. o.10073
Eden Rock Sp. z o.o. 21197
EDPOL FOOD & INNOVATION Sp. z o.o.16937
EG Paweł Czerski 20912
EKO Hillar Patryk Stelmaszczyk04294
EKO OGRÓD BUNI Strońska Agnieszka Jadwiga17146
EKO-FARMA LUBIEŃ Sp. z o. o.11023
EKO-FRUIT Sp. z o.o.10905
EKO-MŁYN Kazimierz Jachymski15979
Ekokonsulting sp. z o.o. 20080
Ekologia Mirsk Sp. z o.o.01006
Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Wańczykówka Sylwester Wańczyk05695
Ekologiczne Gospodarstwo Andrzej Przybycień90016
Ekologiczne Gospodarstwo Pszczelarskie "Eko-Barć 1954" Krzysztof Patalas .97013
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Beata i Jacek Radomscy06011
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Emil Świniarski Biobracia08227
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Majątek Stawowiczki Urszula i Artur Bagieńscy10512
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Mariusz Robert Kuryluk Mariusz Robert96021
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Monika Styczek-Kuryluk 18929
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Przetwórstwo Mleka Marian Nowak96028
Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze EKO-OSTOJA Leszek Adam Mikołajczuk10337
Ekologiczny Uniwersytet Ludowy22903
EKOLOGIS Food Sp. z o.o.12920
EKOLOMIA Sp. z o.o.07471
EKOMIODY Moroń-Morawska Lidia15096
EKOROL- CARO Sp. z o.o.18155
ELDOM Sp. z o.o. Sp. K.10906
Elżbieta i Roman Stasiakowie Gospodarstwo Ekologiczne Smak Natury94048
EMIX Sp. z o.o.17936
ENDURANCE Sp. z o.o. 21943
Erdmann Małgorzata07444
Erdmann Robert12065
ESOX Sp. z o.o. Sp. K. 20915
Espersen Koszalin Sp. z o.o.15939
Eugeniusz Królikowski Gospodarstwo Rolne04082
Eule Romualda Maria16205
EUROCASH S.A. 19915
EUROLAND Sp. z o.o.07473
EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. - Sp. K.13923Cofnięcie certyfikatu w zakresie produktów: 1. Ser kozi BIO (data ważności/nr partii: 2022-04-13) 2. Gouda BIO z bazylią i czosnkiem (data ważności/nr partii: 2022-04-13)
Ewa Smuk Stratenwerth Geissen-Peter12904
Ewkowski Piotr Roman22084
Experience Adam Żelezik 20913
Fabiszewski Paweł10141
Fabryka111 Sp. z o.o. 19955
Falkowski Krzysztof15032
FAMIGO Małgorzata Mizińska16917
Fanikowski Daniel Paweł22011
Farat Mariusz i Grażyna04327
Farfułowski Mirosław16162
FARM-VIT Paweł Kubicki 21924
Farma Drzonowo Sp. z o.o.21049
Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka 15930
Farma Świętokrzyska Sp. z o.o.15922
Farma Ziołowa "Tymianek" Krzysztof Wroński08551 Certyfikat cofnięty
Faron Jan05385
Faron Marek07343
Faron Tadeusz 06273
Faron Mirosław20084
Farysej Anna21187
Fechner Anna Łucja17158
Fedeńczak Agata05718
Fedyniak Jerzy17015
Feleńczak Jan04568
Felsztyński Leszek20069
Fiborek Tadeusz20158
Fiećko Tomasz19051
Fijałkowska-Bator Anna21006
Fijor Jan Marian12089
Fikus Alicja07182
Fil Jan04329
Filip Adam10142
Filipowicz Andrzej05015
Findling Aleksandra i Sławomir95007
Firma Handlowa Daniel Gniado 17931
Firma Handlowo-Produkcyjna Cezary Lompart13922
Firma Handlowo-Usługowa SUSZPOL Jolanta Moskal08914
Firma Handlowo-Usługowa Wąsowski Mirosław16962
Firma MARK Łukasz Kiezik 21916
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "OIKOS" Marcin Wójcik15920
Fiszer Bogusław11255
Fituch Karolina Iwona20015
Fituch Łukasz Paweł19031
FLORA SEEDS Piotr Burczyk 21957
Florczak Ernest17156
Foodco Vita Sp. z o.o. 21959
FORBAKE S.A.17947
Forjasz Tomasz 22028
Formela Stanisław09409
Fortuna Anna Maria20149
Forysiak Maciej 05220
Franciszek Owczarek Gospodarstwo Rolne21102
Frankiewicz Mirosław11253
Fraszczyk Aleksandra Dominika16144
Frączkiewicz Sylwester10378
Frelek Anna14002
Frelek Arkadiusz 14007
Frelek Sławomir12064
FRESANO S.C. Monika Stateczna, Piotr Mędrygał13914
Fresh World International Sp. z o.o. 20960
FRISCO S.A. 20908
FRUCTINO Bogdan Potębski20973
FRUX SOLIS Soki, owoce, warzywa. Małgorzata Solis 21954
Fujarowicz Ewelina Maria11494
Fujarowicz Maria00001
FULL FILL Sp. z o.o. Sp. K. 19916
Fundacja Nasz Dom 19060
Fundacja Polska Farma Ekologiczna "ECOFARM"95004
Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKA02020
Fundacja Terapia Homa04331
Furmanek Janusz19067
Futyma Katarzyna Beata04574
Gabryel Aniela Astrid11437
Gabryel- Kopmann Hanna02126
Gacek Dariusz10016
Gadomski Arkadiusz05017
Gadomski Marcin Witold10676
Gadomski Mariusz10675
Gajda Antoni18048
Gajek Jerzy17017
Gajewska Bożena 22002
Gajewska Gabriela 19042
Gajewska Małgorzata21176
Gajewski Ryszard10009
Galanty Dariusz08459
Gałażyn Jan05741
Gałęcki Kamil20018
Gałka Rafał19070
Gałka Marta17177
Gałka Wiesław Stanisław12072
Gałkowski Błażej Dominik21193
Gardygajło Patrycja18038
Gawęda Jarosław05719
Gawęda Marek07106
Gawęda Łukasz11081
Gawinecki Radosław93012
Gaworski Krzysztof05842
Gąsiorowski Andrzej08433
Gąska Krzysztof08083
Geda Joanna04768
Gemza Małgorzata11276
Gębicki Arkadiusz20129
Gęsikowski Michał04035
Gielnik Dariusz20089
Gierczyk Irena09049
Gierej Jakub Przemysław21075
Giernacka Honorata10113
GK4 Food Sp. z o.o. 20953
Gleba Polska II Sp. z o.o.16235
Gliniecki Henryk Bronisław19105
Glinka Joachim Michał20154
Gluba Mirosław18172
GLUTENEX SP. Z O.O.21908
Gluz Grzegorz19086
Gładoch Jacek08355
Gładysiak Stanisław03037
Głos Rafał18013
Głosińska Joanna20062
Głowacki Piotr21189
Głowaty Marcin17030
Głód Franciszek Marian17193
Głód Joanna04690
Gniado Daniel22021
Goc-Zięciak Magdalena04039
Godek Jacek04579
Godek Jakub04584
Godek Zbigniew18055
Golbiak Paweł 22032
GOLDFINCH BUSINESS SOLUTIONS Sp. z o.o. 19918
Golinia Anetta Justyna20042
Goliński Krzysztof18022
Gołasa Piotr10001
Gołaszewski Piotr11085
Gołąbek Antoni Bolesław17159
Gołębiewski Wiesław 08077
Gołębiewski Mariusz10583
Gołuchowski Mirosław17004
Gołuńska Elżbieta04581
GOMAR RZESZÓW Sp. z o.o.20947
Gontarz Wojciech05021
Gorczowski Paweł Stanisław05885
Gorczowski Bogusław 09400
Gorczyca Zbigniew18140
Gos Andrzej22085
Gos Michał05636
Gosk Teresa 16212
Gospodarstwo Bytowo Aleksandra Kowalewska 16149
Gospodarstwo Cieszynka Sp. z o. o.11218
Gospodarstwo ekologiczne CHATA NAD WISŁOKIEM 18050
Gospodarstwo Ekologiczne "BARTEK" Bartłomiej Ryba05985
Gospodarstwo Ekologiczne "Eko-Barć 1954" Marek Patalas .97023
Gospodarstwo Ekologiczne "Kozia Łąka" Aleksandra Sokołowska08010
Gospodarstwo Ekologiczne Jadwiga i Zbigniew Jaskólscy 18177
Gospodarstwo Ogrodniczo-Hodowlane "Zagroda na pograniczu" Joachim Marczinski19030
Gospodarstwo Rolne Artur Kania11016
Gospodarstwo Rolne Borcz Zofia 11384
Gospodarstwo Rolne Marzena Śpica 16103
Gospodarstwo Rolne "Bytowo" Jerzy Galaś04573
Gospodarstwo Rolne "EKO-Lange" Stanisław Lange11321
Gospodarstwo Rolne "KRAUT" Marzena Żebrak15134
Gospodarstwo Rolne AGRO-EKO Marcin Horodecki05227
Gospodarstwo Rolne Aleksandra Kłos18040
Gospodarstwo Rolne Bachanek Agnieszka11141
Gospodarstwo Rolne Bożena Stefanowicz10368
Gospodarstwo Rolne Fujarowicz Renata 12431
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Tomczyk Stadnina „Kępa Rudzka”06385
Gospodarstwo Rolne Iwona i Maciej Mostowy . 13414
Gospodarstwo Rolne Joanna Jeznach17014
Gospodarstwo Rolne Karol Stefanek21040
Gospodarstwo Rolne Kłopotek Adrian Jan10700
Gospodarstwo Rolne Kociołek - Małgorzata Eriksson19176
Gospodarstwo Rolne Krystyna Nikiel Krystyna Nikiel04391
Gospodarstwo Rolne Kudyba Jacek18112
Gospodarstwo Rolne Lucyna Bowsza Ewa Szkudlarek12116
Gospodarstwo Rolne Ługowski Andrzej17024
Gospodarstwo Rolne Marcin Tomal05492
Gospodarstwo Rolne Muzalewski Dariusz15102
Gospodarstwo Rolne Piotr Orłowski06154
Gospodarstwo Rolne Przemysław Potomski 09444
Gospodarstwo Rolne Rafał Lemański 21126
Gospodarstwo Rolne Remigiusz Janicki21099
Gospodarstwo Rolne Sebastian Kiełboń 22042
Gospodarstwo Rolne Słodkowicz Adam 22020
Gospodarstwo Rolne Teresa Burdzyluk 10350
Gospodarstwo Rolne Tomasz Ordysiński 02069
Gospodarstwo Rolne Trzcińce Sp. z o.o.07006
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Smółka 21020
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Sołtys16010
Gospodarstwo Rolne Zdzisław Kulpa Gospodarstwo Rolne Zdzisław Kulpa22080
Gospodarstwo Rolne Żebrak Paweł20148
Gospodarstwo Sadownicze Jolanta i Rafał Smyk s.c.20010
Gospodarstwo Sadownicze Marek Szczepaniak19022
Gospodarstwo Stary Folwark Jadwiga Galaś05883
Gospodarstwo Suflidowo Witold Suflida18037
Gospodarstwo Warzywnicze Broś Franciszek Józef13202
Gozdalik Rafał Janusz02024
Goździewski Jacek14043
Góraj Paweł03040
Górecki Aleksander05720
Górecki Tadeusz Zenon09481
Górniak Mariusz22047
Górnicki Mateusz21067
Górski Andrzej07185
Góźdź Marek04582
Góźdź Bartłomiej15144
Góźdź Dominik15141
Góźdź Krzysztof05490
Góźdź Mirosława05491
Grabowska Anna90006
Grabowska Monika Stanisława21083
Grabowski Łukasz09098
Grabowski Zdzisław16059
Grala Maciej21167
GRANA Sp. z o.o.04914
Grądzki Wiesław12339
GREEN PORT TEAM Sp. z o.o. 19964
Green Sp. z o.o. 21914
GREGOR Grzegorz Krawczykowski 20945
Grinholc Wacław04585
Grobelny Jan18101
Grodziski Marcin12024
Gromala Jan05287
Gromala Paweł08089
Gronet-Przybylska Anna09286
Gronowicz Robert Grzegorz22070
Grontkowski Mariusz Krzysztof19049
Groszek Damian05543
Grotkowska Sylwia Joanna17035
Gruca Józef04333
Gruca Karol15031
Gruchot-Ostrowska Katarzyna Aneta18073
Grugiel Krzysztof16088
Grupa ANIMPOL Sp. z o.o. Sp. kom. 20952
Grupa Producentów "Klasa" Sp. z o.o. 15978
Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Polgrud" Sp. z o.o. GPOIW "Polgrud"18932
Grupa Producentów Rolnych SUFLIDOWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 13934
Gryc Wojciech04590
Gryglas Stanisław Jacek05223
Grzebieniewski Mateusz17185
Grzebieniewski Sławomir20024
Grzegorczyk Wojciech21010
Grzyb Marek18061
Grzybowski Mateusz Jan16017
Grzybowski Sylwester10683
Grzywacz Marceli05638
Grzywacz Agnieszka Bożena15010
Grzywacz Martyna05882
Gumkowscy Anna i Andrzej05856
Gurzyński Jarosław11460
Gustaw Securitas Agro Sp. J. Gustaw Wiliński i synowie 20050
Gutowski Krzysztof15086
Guzek Marek19063
Guzowska Bożena Maria20117
Haczek Stefan05150
Haczek Szymon15146
Haftka Piotr05424
Hajduk Monika Aleksandra16184
Hajziuk Mariusz10239
Halicka Patrycja16150
Halicki Daniel21134
Hałys Elżbieta10601
Handl Stanisław08464
Haniszewski Piotr Marian12318
Harasimiuk Sławomir15095
Harasiński Mariusz10423
Harhaj Sławomir11004
Harika Sp. z o.o. 20948
Hasiuk Robert Rafał13031
Hassa Krzysztof Piotr11479
Hasse Stanisław05224
Hawryszkiewicz Jan17169
Heldt Remigiusz06235
Heleniak Paweł11086
HELIO S.A.18916
Hemp Center Sp. z o.o. 21909
HERBANORDPOL-Gdańsk Sp. z o.o.16907
Herbut Tomasz Łukasz17123
Hermanowicz Piotr08003
HEYDAY GROUP Sp.z o.o. 19946
Hilla Dariusz04342
Hinc Andrzej17093
HiPP Polska Sp. z o.o.06906
Hipsz Andrzej Edward06203
HIT Michał Durmowicz18902
Hlib Grzegorz10527
Hodowla Drobiu Artur Banachowski17051
Holista Sp. z o.o. 21934
Horbaczewska Aneta Krystyna20061
Horbaczewski Hubert21173
Horbal Jan05545
Horoch-Tomczak Katarzyna17125
Horodecka - Kokoszyńska Katarzyna05226
Horodecki Jarosław 21055
Hortex Spółka z o.o.19909
Hradetzky Andreas Adolf16252
Hradetzky Janusz Ranjan16255
Hryciuk Roman Sebastian18087
Hurtownia Warzyw i Owoców "BUKAT" Grzegorz Bukato 20970
Huzar Tomasz21013
Idczak Barbara Ewa16241
Idea-Bio Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodnicze Dariusz i Tamara Krężlewicz01004
Idziak Mieczysław92013
Idziejczak Ewa04049
Ignaczak Ireneusz Mieczysław11528
Ignaczak Jacek Paweł08593
Ignaczak Krzysztof09456
IKS BERRY Izabela Soska18917
Ilewicz Eligiusz08347
Ilnicka Paulina09330
Imarti Poland Sp. z o.o. Sp. K. 19967
INDEX FOOD SP. Z O.O., SP.K.17929
Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy04050
Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy Rolniczy Zakład Doświadczaln05789
Intact Balance Sp. z o.o. 21973
Integra24 Paweł Wojciechowski 21969
INTENSON Spółka Akcyjna16905Cofnięcie certyfikatu w zakresie BIO kurkumy nr partii S252005FGTR02 (partie produktów gotowych: L211221, L211103, L211013) COFNIĘCIU CERTYFIKATU W ZAKRESIE BIO macy nr partii JUN 20000193/1302 (partie produktów gotowych: L210309, L210406, L210412, L210421, L210426, L210428, L210309, L210416, L210319, L210420)
Italimport Sp. z o.o.18921
Iwan Tomasz16160
Iwaniak Mariusz Kazimierz12325
Iwicki Roman Piotr19167
Izydorska Agnieszka12480
J&K Rzeźniccy Joanna Krzysztof06411
Jabłczyński Paweł14107
Jabłońska Marianna 07262
Jabłoński Jakub19110
Jabłoński Sebastian04051
Jabłoński Andrzej 12453
Jachimczak Marek17220
Jachimowski Michał19027
JACOBY Polska Sp. z o.o.04200
Jagusiak Mariusz Ryszard17072
Jakimicio Adrianna22058
Jakowczyk Mateusz04863
Jakubowicz Jan07312
Jakuc Eugeniusz06130
Jama Sebastian22052
Jamiński Andrzej13153
JAN-SPED Sp. z o.o. 21114
Janczulewicz Tomasz Lucjan11265
Janicki Christopher18105
Janiec Emanuel05495
Janiec Józef04609
Janisz Monika i Mirosław04610
Jankowiak Joanna Henryka18136
Jankowska Honorata Magdalena20059
Jankowski Cyryl Stanisław18016
Jankowski Dariusz16016
Jansen Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa16903
Jarecki Piotr09029
Jarmołkowicz Joanna04443
Jaroć Lucjan Edward06420
Jaros Krzysztof94016
Jarosz Kazimierz Tadeusz16263
Jaroszuk Piotr16134
Jarski Cezary15037
Jarząb Adam04349
Jarzębowski Ernest17003
Jarzyna Jarosław Andrzej18029
Jarzyński Grzegorz19013
Jasiński Leszek Paweł92016
Jassel Henryk12399
Jastrzębski Jan05799
Jaszczak Leszek 18024
Jaszczowska Bożena08312
Jaszczyk Andrzej Kazimierz06163
Jaszyk Małgorzata Beata15157
Jaszyk Marcin Jan15154
Jaśkiewicz Tatiana06088
Jaśkiewicz Marcin15072
Jaśkowska-Kozak Justyna16209
Jaśkowski Maciej05724
Jaśnikowska Alicja09008
Jatczak Ireneusz Roman16068
Jatkowski Jarosław07098
Jatkowski Paweł11271
Jawor Jan05326
Jaworska Magdalena18144
Jaworski Henryk17178
Jeleń Marek22006
Jelnicki Rafał Hubert05052
JETMAR Marcin Stępień 20916
JETTING SYSTEMS ROBERT KARABON14941
Jezierski Krzysztof17039
Jezuita Janusz05769
Jeż Jarosław08034
Jędrusina Beniamin20011
Jochymek Kazimierz92018
Jochymek Michał Kazimierz19146
Jochymek Bartłomiej Tomasz17207
Jodko Jan06353
Johannssen Edyta Elżbieta21111
Jonas Anna 12393
Jozel Krystyna Danuta06145
Józefowicz Sławomir06162
Juleko Bogumiła Krzycka15943
Junkiewicz Sylwia17032
Jurek Mateusz Tomasz20124
Jurkowlaniec Rafał08044
Jurkun Daniel10248
Juszczak Martyna12390
Juszkiewicz Marek17179
Kacperski Piotr12429
Kacperski Włodzimierz Kacper11025
Kacprzyk Dariusz16116
Kaczmarczyk Zbigniew05031
Kaczmarek Grzegorz Paweł21027
Kaczmarek Katarzyna20082
Kaczmarek-Komponenty Sp. z o.o.19949
Kaczorowska - Jackiewicz Jolanta03158
Kaczorowski Daniel09126
Kalesinskas Vytautas 04626
Kalicki Bogdan05647
Kalinowski Ryszard08444
Kalińska Agnieszka00003
Kaliszewski Henryk15103
Kalka Bogdan Wojciech19168
Kalski Marek Henryk93076
Kałuski Ariel21138
Kamieniak Marek 09109
Kamieniec Tadeusz09463
Kamieniecka Elżbieta Stanisława10671
Kamieniecki Jan11319
Kamińska Elżbieta Danuta11153
Kamiński Andrzej08047
Kamiński Andrzej Czesław13012
Kamiński Łukasz Jan08091
Kamiński Paweł18047
Kapała Stanisław16215
Kapłan Franciszek04059
Kaptur-Poprzęcka Magda16114
Karamon Ryszard91007
Karasek Jarosław Jakub17011
Karbowski Piotr05130
Karczewska Anna18098
Karczewska Karolina17165
Karczewski Marcin Jan20155
Karczmar Krystyna05802
Kardynał Marian05388
Karolczak Hubert96016
Karpiel Marżulena Katarzyna12144
Karpiuk Aleksander09218
Karpowicz Ewa Krystyna18111
Karwot Izabela14003
Karwowski Mariusz 17100
Kasińska Joanna Marzena16227
Kasprowicz Ryszard06600
Kasprzyk Julian05547
Kasprzyk Robert Grzegorz05333
Kaszewski Jarosław17203
Katafiasz Krzysztof Zbigniew05330
Katarzyna Brol Gospodarstwo Rolne Brol, 15174
Katarzyna Elżbieta Szwarc Katarzyna Kolankowska Soho Food S.C. 20961
Katarzyna Szukszta Gospodarstwo Ekologiczne16202
KATOLIK GROUP Sp. z o. o. 20946
KAWALAEKO DARIUSZ KAWALA07009
Kawiński Marcin Janusz21199
Kawka Jakub05129
Kazieczko Tomasz16009
Kaźmierczak Alina18099
Kaźmierczak-Stankiewicz Elżbieta Krystyna19081
Kądzielewski Krzysztof13155
Kelm Jakub09233
Kędzia Katarzyna09208
Kędzierski Adrian10693
Kędzierski Stanisław10657
Kęsicki Adam06119
Kęsicki Kamil20044
Kielak Jerzy08248
Kielak Teodor08098
Kieliszek Krzysztof10688
Kisiel Mariusz Andrzej08119
Kisiel Marek10427
Kita Anna20171
Kita Wiesław20172
Kita Marta13051
Kizyma Elżbieta Sabina13423
Klasa Tomasz18120
Klasztor Karmelitów Bosych p.w. NMP z Góry Karmel03223
Klepacz Danuta Anna13516
Klepczarek Stanisław21008
Klimasara Arwidas13062
Klimecka Maria09092
Kluczyński Wacław18079
Kłębanowice Sp. z o.o.18085
Kłębukowski Arkadiusz21116
Kłębukowski Mariusz21118
Kłobuchowska Agnieszka10200
Kłoda Marcin Roman18011
Kłoda Roman18134
Kłodnicka Ewa20003
Kłopotek Adam10148
Kłos Andrzej06238
Kłos Angelika17164
Kłos Piotr17130
KŁOS Polska s.c.18911
Kłosiński Jacek18116
Kłysewicz Konrad19062
Kłysewicz Krystyna17160
Kłysewicz Radosław21084
Kmiecik Damian Błażej13014
Kniażewicz Alicja04070
Kniołek Tomasz15150
Koala Kombucha, Eliza Jurkowski 21962
Kobylarz Maria04357
Kobyliński Roman Andrzej12263
Koch Adam05607
Koch Marek17079
Kochan Mirosław05232
Kochanowska-Batlińska Ewa05617
Kochańska-Dubas Jolanta Maria20012
Kociuba Tadeusz Stanisław05915
Koehler- Okoński Michał Andrzej12462
Kojder - Ciubak Anna17105
Kojder Artur17106
Kolański Daniel Franciszek21022
Kolejnik Witold05649
Kołacz Błażej05763
Kołakowski Jan20086
Kołakowski Tadeusz09135
Kołkowski Jan Filip15059
Koło Łowieckie "LEŚNIK" w Łącku06312
Koło Łowieckie "OSTOJA"06111
Koło Łowieckie Nr 12 Darz Bór - Mielęcin K. Ł. Nr 12 Darz Bór - Mielęcin10701
Koło Łowieckie nr 13 "Żuraw" w Człopie11556
Koło Łowieckie nr 22 "Knieja"13023
Koło Łowieckie nr 52 "Rogacz"13024
Koło Łowieckie Orlik II21139
Kołodziejczak Szymon21088
Kołodziejczyk Mariola Beata21026
Kołodziejczyk Tadeusz Antoni17054
Kołosowska Janina Barbara17107
Kołtun Mirosława05888
Komala Andrzej04629
Komala Stanisław04631
Kombinat Konopny SA21011
Kominek Łukasz21066
Kominek Marian17151
Komisarczuk Maria Lidia16224
Komornicka Maria04124
Komperda Dariusz10083
Konarski Krzysztof Artur18145
Kondaszewski Dariusz Waldemar16141
Kondzielewska Joanna18137
Konicz Marcin21109
Konkol Łukasz Marek93035
Konopacki Piotr05804
Konopacki Bogdan Ryszard11406
Konopka Józef04633
Konopka Marcin05334
Konopka Kamil Marek22007
Kończewska Ewa07341
Kopańko Katarzyna04634
Kopański Leszek09243
Koper Karol04073
Koper Michał Władysław15087
Kopica Monika Magorzata21151
Kopieć Zbigniew07240
Kopiej Piotr19120
Kopowski Jarosław05555
Koprowska Dorota Weronika22029
Kopyt Łukasz22049
Korczak Bartosz21041
Korczak Paweł22054
Kordas Noemi Sara22035
Koronkiewicz Jarosław 15048
Kosakowski Jerzy05411
Kosecki Piotr08374
Kosiba Jacek13144
Kosieradzki Piotr Józef05406
Kosiński Damian21165
Kosowska Monika04222
Kostrzewska Joanna21185
Kostrzewski Piotr04849
Kostuch Dariusz15064
Kościecha Stanisław06244
Kościelny Stanisław05434
Kościół Ewangelicko-Metodystyczny Dąbrówno14102
Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w RP Parafia w Gierzwałdzie14103
Kotrys Małgorzata21194
Kowal Anna Marta22073
Kowal-Ruschil Agata05653
Kowalczyk Alfred08011
Kowalczyk Andrzej05501
Kowalczyk Laura Maria20021
Kowalczyk Damian21120
Kowalczyk Mateusz Bogumił05507
Kowalewski Jacek20025
Kowalewski Maciej Adam21051
Kowalewski Norbert13421
KOWALEWSKI Sp. z o.o.17907
Kowalewski Tadeusz21127
Kowalik Agata Joanna21152
Kowalik Marek Stanisław11549
Kowalska Jolanta06037
Kowalska Kazimiera19092
Kowalski Bartłomiej 20139
Kowalski Krzysztof 20076
Kowalski Piotr Wincenty20099
Kowalski Przemysław Adam16044
Kowalski Tomasz07076
Kozak Bogdan16234
Kozak Paweł 20053
Kozicki Marcin16065
Kozieł Roman Błażej20071
Kozińska Ada11087
Kozłowicz Witold Łukasz20104
Kozłowska Joanna Maria10184
Kozłowski Ireneusz04643
Kozłowski Janusz05431
Kozłowski Piotr Marek10696
Kozubski Jan22026
Kozubski Piotr 07304
Koźbiał Grzegorz19033
Koźbiał Piotr Karol20043
Koźlak Zygfryd Henryk05654
Koźlak Danuta Marzena05541
Koźlak Jolanta Teresa19148
Koźlik Adam10040
Kożuszko Sławomir Antoni21001
Krain Wojciech11001
Krajewski Stefan03055
Krajewski Romuald10333
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. 20949
Krakowski Piotr Walenty10435
Krasicki Piotr22067
Kraśniewski Eugeniusz10511
Kraśniewski Krzysztof08127
Kraużlis Jurata Aniela17117
Krawczyk Ewa05239
Krawczyk Dominik20007
Krawczyk Jacek Józef11045
Krawczyńska Marzena21048
Kreczmańska Iwona11162
Kreczmański Karol13148
Krefta Dariusz Janusz16158
Kret Janusz05557
Krompiewski Radosław21128
Kropiwiec Sławomir10249
Krowicka Sonia Marcela20095
Krowicki Andrzej19177
Krowicki Bartłomiej21171
Krowicki Szczepan20081
Król Wiesław14031
Królewski Grzegorz Michał18092
Królikowski Dominik04015
Kruczyk Jarosław16128
Krukowska Aleksandra Jadwiga17126
Krupa Jan20116
Krupa Sylwester Adam22051
Krupa Dariusz08199
Krupiński Bartłomiej Mateusz18084
Krupiński Łukasz14019
Kruszyłowicz Stanisław10277
Kryńska Barbara17068
Krysiak Tomasz18100
Kryszkiewicz Ewa Maria16095
Krysztofczyk Marek07080
Krzysztala Sebastian22009
Krzywicki Piotr08320
Krzywiec Anna Maria19065
Krzywiec Adam Sebastian17087
Kubacki Rafał10045
Kubara Joanna Katarzyna06136
Kubiak Sylwester Adam16070
Kubicki Andrzej05117
Kubik Janina 05656
Kubik Janusz10487
Kubin Marek Zbigniew16200
Kuca Damian04652
Kucera Tadeusz14062
Kucharczyk Sylwester12174
Kucharska Monika Agnieszka18110
Kucharski Edmund Józef21005
Kuchta Bożena Elżbieta00004
Kuchta Sebastian10034
Kuchta Seweryn13183
Kuczyńska Barbara04112
Kuczyński Dariusz i Margareta06306
Kudelska Dorota13156
Kufel Małgorzata18078
Kuffel Rafał05560
Kugiel Grażyna Maria18034
KUHNE POLSKA Sp. z o.o.18936
Kujawa Aleksandra21018
Kujawa Franciszek21060
Kujawa Jerzy20096
Kujawa Wojciech Łukasz19077
Kujawski Krystian00005
Kujawskie Koło Łowieckie nr 52 w Inowrocławiu13172
Kukawski Waldemar15066
Kukuła Leszek16038
Kula Andrzej04656
Kula Józef06259
Kula Tadeusz21037
Kulawiak Krzysztof Krystian16129
Kulczyk Czesław Wojciech97001
Kulesza Zdzisława04657
Kuligowski Marek10273
Kulikowski Adam09347
Kulpa Marcin Paweł22079
Kulpińska Katarzyna19023
Kułaga Anna Małgorzata22014
Kułakowska Maria17102
Kułakowski Ryszard17101
Kumpiak Stefan18049
Kupaj Tomasz02044
Kupisz Maciej 16054
Kuriata August18115
Kurnyta Bogusława07226
Kurpieski Mieczysław14010
Kurto Artur08177
Kurzyca Tomasz Marcin16196
Kusionowicz Andrzej07107
Kustosz Stanisław18056
Kustra Wojciech21188
Kusyk Andrzej11263
Kusz Łukasz10374
Kuziak Adam04090
Kuziel Andrzej09100
Kuzioła Michał21200
Kuźma Antoni20165
Kwaczyńska Grażyna19026
Kwaśnica Mateusz Władysław17050
Kwaśniewski Wiktor Henryk21145
Kwiatkowski Zbigniew07084
Kwiatkowski Hubert17055
Kwiatkowski Michał09261
Kwietniewski Krzysztof Arkadiusz11264
Lambertz Polonia Sp. z o.o.16958
Landwirt Sp. z o.o. 21021
Lange Alicja17140
Laska Andrzej21108
Laskowska Gizela20031
Laskowska Marta19143
Laskowski Andrzej07453
Laskowski Tomasz19142
Laskowski Adam20030
Laskowski Alfred20029
Laskowski Krzysztof18096
LASLAND Sp. z o.o. 06335
Lech Mirosław02062
Lechman Władysław Marian17121
Lefevre Magdalena Barbara14100
Lefik-Gawryszczak Anna06391
Legucka Karolina06077
Lejk Zenon05433
Leman Bronisław05111
Leman Ryszard 06362
Leończyk Piotr18142
Lepak Paweł04368
Leppert Krzysztof15073
Lesiak Jerzy Jan12013
Lesiak Mariusz11449
Lesińska Elżbieta06449
Leszczyński Michał09198
Leszek Grzegorz22037
Leśkiewicz Teresa10281
Leśniak Katarzyna05026
Leśniewski Jan Maria06031
Leśniewski Jan Maria21104
Leśniewski Stanisław05435
Letki Łukasz16056
Lewandowska Maria 22062
Lewandowska Teresa05423
Lewandowski Rafał19009
Lewandowski Ryszard13018
Lewicki Piotr19137
Lewkiewicz Józef07067
Lewtak Kazimierz12091
Lichocki Kazimierz03065
Lichocki Jan03068
Lipiec-Śmiłowska Katarzyna07074
Lipiński Tomasz90011
Lipiński Artur Robert19001
Lipiński Piotr16042
Lipiński Roman i Barbara Gospodarstwo Rolne Holendry05809
Lipnicka Krystyna21031
Lipnicki Szymon12342
Lipska Lucyna03067
Lipski Henryk Antoni21166
Lipski Mirosław Jacek10192
Lipski Paweł Jan20073
Lis Piotr10335
Lisiecki Andrzej21103
Lisiński Łukasz Franciszek93020
Lisowska Bożena Marianna13013
Litwiński Grzegorz Marek20141
Lizuu Sp. z o.o. 20944
Lota Izabela10044
Loth Krzysztof21140
LOXXESS Polska Sp. z o.o. 22904
Luba Bogdan Andrzej13169
Lubieniecki Mateusz17120
Lutostański Wacław06915
Lyreco Polska S.A. 20968
Łachacz Kazimierz01014
Łajkosz Mikołaj10450
Łakomy Mariusz05600
Łakomy Ryszard10195
Łangowska Aleksandra Maria13056
Łasek Piotr06408
Łaski Grzegorz20022
Łazińska Agnieszka05892
Łaziński Andrzej Łukasz05893
Łazoryk Maria05248
Łepkowska Dorota90012
Łęgowska-Słowik Krystyna95022
Łęgowski Sławomir04056
Łoboda Emil15071
Łoboda Krzysztof10679
Łoboda Magdalena Monika16213
Łojek Sławomir17086
Łomotowski Krzysztof12176
Łosek Tomasz19056
Łoziński Ryszard20063
Łożyński Krzysztof21046
Łucznik Grzegorz10451
Ługacz Robert21136
Łukasiak Izabela Katarzyna21195
Łukasiak Krzysztof12177
Łukasiak Monika Joanna18108
Łukaszewicz Zbigniew04671
Łukowska Malwina Katarzyna16260
Łukowski Marek11117
Łukta Sp. z o.o.17948
Łużyńska Elżbieta Anna20038
Łużyński Piotr20039
Łużyński Waldemar Krzysztof20040
Łużyński Zbigniew Janusz20041
M-Internet Damian Przemysław Makowski 21945
Machola Mariusz Tomasz17084
Maciak Robert21095
Maciejewski Piotr Paweł17078
Maczyta Zbigniew10771
Madzelan Arkadiusz12184
Magdalena Słomian-Suflida Działy Specjalne Produkcji Rolnej19180
Magdziak Krzysztof Feliks09189
Magiera Czesław22091
Magiera Jolanta Krystyna05114
Magierska Ewa18095
Magierski Dariusz15019
Magoń Andrzej01211
Magoń Paulina Zuzanna18059
Majami Sp. z o.o. Sp. k.15940
Majchrzak Łukasz16075
Majchrzak Tomasz17066
Majczak Michał Krzysztof19088
Majerska Marta05340
Majewscy Katarzyna i Andrzej05046
Majewska-Szczypińska Małgorzata10392
Majewski Arkadiusz Ryszard18075
Majewski Tomasz10116
Majka Jacek04677
Majkowska-Stepień Ewa20019
Majkowski Dariusz Stanisław15008
Majkowski Mateusz19144
Majkutewicz Jacek Lech12396
Mak Kamila16216
Makowiecki Aleksander17041
Maksimowicz Leszek11343
Maksimowicz Leszek17095
Malczewska Paulina Karolina14091
Malinger Alina17083
Malinowska Agnieszka22086
Malinowska Elwira 07035
Małachowski Paweł05251
Małecki Maciej17195
Małolepszy Arkadiusz22024
Mamczura Eugenia06269
MANDALA Katarzyna Koncewicz 22901
Maniak Adam06063
MANUFAKTURA RYBNA Arkadiusz Ostrowski21906
Mańka Zdzisław10303
Mańkowscy Barbara i Roman16143
Mańkowski Jarosław22013
Marach Łukasz10544
Marciniak Lidia20002
Marciniak Agnieszka Bronisława18086
Marciniak Artur Roman15057
Marciniak Roman10667
Marczak Krzysztof22043
Marczak Czesław16079
Marczak Łukasz09213
Marczuk Jerzy10364
Marczuk Józef10365
MARIMOSSI Sp. z o.o. 21936
Markiewicz Szymon Tadeusz04101
Markiewicz Andrzej12451
Markiewicz Bogdan09005
Markowski Artur12179
Marszałek Emil08555
Marusiak Damian22071
Marzycka- Pich Jolanta10603
Masicz Tomasz17099
Masojć Tomasz18119
Maślarz Mirosław20151
Matias Jan16130
Matiaszewski Andrzej10098
Matulewicz Jan13065
Matulewicz Jolita08154
Matuła Adam07114
Matuła Adam Michał13069
Matuła Marek07116
Matusiewicz Henryk10344
Matuszak Marek i Elżbieta03073
Matuszak Kamil Stanisław03136
Matysiak Dariusz20157
Matysiak Piotr12180
Mazewski Kamil19034
Mazgaj Zbigniew22022
Mazur Tadeusz07043
Mazur Bartosz05476
Mazur Justyna05478
Mazur Przemysław Zbigniew17065
Mazurczak Lech05144
Mazurek Ireneusz 04380
Mazurek Tomasz11191
Mączyński Eugeniusz 93046
Mączyński Jerzy93047
Mączyński Maciej08534
Mąka Mieczysław02060
McCain Poland Sp. z o.o. 21963
MDR HEALTHY FOOD s.c. 21903
Melaniuk Leszek17176
MERKURY S.A.17955
Meslin Tadeusz21042
Mękal Andrzej 13096
Mężykowski Andrzej10382
Mężykowski Marek10381
MGM BUSINESS Sp. z o.o .21191
Mianowski Adam04689
Miąskowski Jacek10152
Mic Janusz05660
Michalak Mieczysław12359
Michalak Marek 07103
Michalak Andrzej16046
Michalak Barbara18150
Michalak Bogusz12360
Michalak Jadwiga i Jarosław 10554
Michalak Wojciech 12365
Michalewicz Andrzej21098
Michalik Jan04385
Michalska Barbara08406
Michalska Agnieszka09346
Michalska Halina10021
Michałkiewicz Kazimierz90014
Michałkiewicz Dariusz Adam11193
Michałkiewicz Robert Łukasz90021
Michałowski Jan Antoni03077
Mieczaj Jan17013
Mieczaj-Żydałowicz Beata17006
Mielewczyk Zbigniew08120
Mielniczuk Mirosław08543
Mierzejewska Ilona Dorota15173
Mierzejewski Mariusz06311
Miękczyński Artur21156
Miękczyński Miłosz21157
Migała Marcin18066
Migdalski Dariusz22016
Milczarek Jerzy93004
Milewska Wioleta18071
Milewski Krzysztof 09159
Milewski Krzysztof08497
Milewski Wojciech18010
Miłoś Leon Gospodarstwo Rolne 18173
Mioduszewski Krzysztof08142
Mioduszewski Rafał08636
MIR-LEK Sp. z o.o.17923
Mirek Wiesława Apolonia14051
MIROSŁAW LECH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO-AR" 09911
Misiak Dawid Paweł16133
Miszkiel Stanisław 08249
Miszkiel Michał20066
Mitura Marek Wiktor12182
MIX S.A.19910
Mleczarnia Ekołukta Sp. z o.o.13920
MŁYN POGORZELEC Sp. z o.o.17911
MM Partners Jacek Lipka 19920
Mogiła Szczepan16156
Mokrzycki Arkadiusz Rafał20170
Mołas Bożena Anna04305
Mondelez Europe Procurement GmbH Sp. z o.o. 21911
Mondelez Polska Production Sp. z o.o.13935
MONDI POLSKA GROUP S.A. 17930
MONDI POLSKA Sp. z o.o.04912
Moń Jerzy04210
Morga Grzegorz07115
Moroń Bogusław03081
Moroz Tomasz Sylwester12104
Moryc Urszula10338
Mosiądz Marcin19106
Mosiądz Ryszard04695
Mostowy Błażej Piotr18070
Moszkowski Andrzej11129
Moszumańska Grażyna Maria19055
Motowilczuk Krzysztof03082
Motyka Ilona05815
Moya Europe Sp. z o.o.14954
Mroczek Henryk04696
Mroczek Henryk 15036
Mroczkowski Grzegorz05160
Mroziak Andrzej14123
Mrozik Bożena Barbara06325
Mrozik Jan04697
Mrozik Róża09210
Mróz Krzysztof00008
Mróz Mariusz Bartłomiej21112
Mruk Marian02064
Mrzygłód Antoni06280
MUKKA C. Sawera, D. Szarwińska, M. Konkol Sp. J.18919
Mukoid Brygida14058
Musiał Karolina22045
Musiał Jarosław21012
Muszyński Tomasz Wiesław10168
Muzyka Paweł21179
Myśliwiec Stanisław05282
Nadborska Zofia07388
Nadskakulski Przemysław10230
Najda Maria07306
Nalepa Urszula Emilia19069
Namiotko Adam20027
Namiotko Karol16217
Napiórkowski Jacek16052
Napiórkowski Marek10097
Napiórkowski Mateusz16023
Napiórkowski Michał16024
Naranowicz Jerzy08554
Narel Alicja Janina17069
Narodzonek Marek07424
Nasiłowscy Anna i Adam04702
Nasternak Kazimierz11488
Nasternak Malwina Maria17190
Nasternak Mateusz21076
Natubay Sp. z o.o. 20957
NATURA SELECT Sp. z o.o.18913
NaturaRaj Producent Żywności Ekologicznej Hurt Detal Magdalena Kamińska18914
Nature Bites Agnieszka Kossowska, Tomasz Nowicki Spółka Jawna 20905
Naumczuk Andrzej02065
Nawieśniak Jan03084
Nazim Aleksandra94054
NESTLE Polska S.A.16926
Nestoruk Tomasz11201
New Age Food Sp. z o.o. 21932
Nicer Tadeusz08532
Niedbała Artur21181
Niedzielski Edward Marek13163
Niemczak Maksymilian Aleksander15042
Niemczycki Ignacy Krzysztof18163
Niemczycki Piotr Paweł18164
Niemczyk Scholastyka03085
Niewiadomski Jarosław Leszek17192
Niewiadomski Michał13193
Niewiatowska Joanna12398
Niewiński Jan08396
Nikiel Daniel Piotr16192
Nikiel Rafał Adam15133
Niparko Eugeniusz06101
Niparko Bartosz06330
Nitczyński Marek93050
Noble Rock Sp. z o.o. 21198
Nocuń Marcin Bartłomiej19015
Nogowczyk Ewa04553
Nolbert Katarzyna21090
NORTRADE PHARMA Sp. z o.o. 20918
Nosarzewski Leszek19169
Notter Thomas & Claudia05567
Novyk Cezary20108
Nowacki Filip13029
Nowacki Ireneusz09058
Nowacki Jerzy05395
Nowacki Łukasz03162
Nowacki Marcin11020
Nowak Damian03087
Nowak Anna19134
Nowak Jan17113
Nowak Kornelia Alicja18060
Nowak Marek20097
Nowak Mieczysław Marian11386
Nowakowicz Grażyna05665
Nowakowski Dariusz13002
Nowakowski Grzegorz08450
Nowakowski Henryk Antoni12389
Nowakowski Jan15082
Nowakowski Zbigniew Eugeniusz10231
Nowicka Maria09153
Nowosielski Janusz04705
Nowosławski Leon20013
Nowoszyńska Monika15139
Nozdryn-Płotnicki Daniel17184
Nummulus Sp. z o.o.16214
Nutracevit Sp. z o.o.18931
Nykiel Andrzej Edward06256
Obłoj Tomasz11245
Obrębska Marzena19035
Obrycki Krystian10066
Obst-Basińska Danuta21101
Odyniec Marek16148
Ogorzałek Marian 07287
Ogrodniczak Klaudia05542
Ojdana Anna Agnieszka19057
OLDAR GROUP Sp. z o.o.07909
Olejnik Wiktor Bogusław20014
Oleksiak Anna20137
Oleksiejczuk Krzysztof20127
Oleksiejczuk Małgorzata09032
Oleksiejczuk Michał18128
Oleksiuk Szczepan Paweł17118
Olewnicki Krzysztof10129
Olichwiruk Katarzyna05396
Olszewska Anna21093
Olszewski Bogdan Cezary05054
Olszewski Krzysztof21117
Olszewski Radosław21029
Omielańczuk Grzegorz10155
Opalko Mirosław10528
Opałka Józef09369
Operacz Barbara08631
OPERIS SP. Z O.O. 21965
Opszański Mateusz Dawid19130
ORANŻADA Robert Derlatka12921
Orbico Sp. z o.o.15902
ORGANICHOUSE Sp. z o.o.17903
Orlikowski Piotr Paweł22017
Orlińska Dorota09011
Ornowski Tomasz16058
Orzechowski Jarosław10394
Osada Karol16118
Osicki Dariusz Jan11388
Osiejuk Krzysztof 15016
Osiński Roman04711
Osowicz Marzena13213
Osowska Ewelina Manuela21107
Ossowski Damian Paweł17019
Ossowski Waldemar04772
Ostapski Michał20001
Ostrowska Katarzyna Joanna12454
Ostrowski Karol 09106
Ostrowski Maciej10662
Ostrowski Michał17173
Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" EKO ''Szkoła Życia" w Wandzinie06112
Owczarek Bartłomiej15006
Owczarek Mateusz11358
OWCZE DELICJE16930
OWOLOVO Sp. z o.o. SKA 20933
Ozierański Waldemar05669
Ożadowicz Krystyna15035
Ożarowski Jacek Paweł06013
Ożarowski Rafał18026
P.H. EKO-WILL s.c. Robert Willmann, Jolanta Willmann 04918
P.P.H.U. "DAN-PAL" Rafał Stępień12905
P.P.U.H „NIRO” Sp. z o.o. 06902
P.P.U.H. "AWEX" Sp. z o.o.14939COFNIĘCIE CERTYFIKATU W ZAKRESIE CEBULI Z PARTII 47240 i 46982
Pacholec Stanisław Wojciech22038
Pachowicz Marek12149
Paciukanis Jan Wojciech16029
Paczkowska Małgorzata17124
PAGO Sp. z o.o.17960
Pagórek Ilona06066
Pająk Andrzej04713
Palacz Krzysztof13030
PALARNIA KAWY HARMONIA s.c. 20914
Paliwoda Marek07082
Paliwoda Małgorzata18051
Paluch Łukasz Marek21032
Paluszkiewicz Piotr Marian92030
Pamuła Kazimiera Wanda17016
Panasiuk Joanna05612
Panasiuk Sławomir05397
Panasiuk Teresa05711
Panek Jarosław 21170
Pankiewicz Anna06022
Pankiewicz Barbara07032
Pankiewicz Katarzyna Róża17040
Pankiewicz Rafał12119
Pankiewicz-Ginda Bożena05445
Panufnik Maciej Jan07414
PAPAGRIN Sp. z o.o.15935
Papiernik Maciej Wojciech20058
Papież-Wiśniewska Aleksandra20122
Paprzycka Kinga Wanda22031
Parafia Greckokatolicka P.W. Przemienienia Pańskiego w Bielicy08245
Parafia Greckokatolicka pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy14008
Parafia Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w Kraplewie19112
Parafia Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w Ostródzie19113
Parafia Rzymsko Katolicka p.w.Matki Boskiej Bolesnej P.K. P.W. M.B. w Mielęcinie, siedziba Mielęcin18046
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia N.M.P 19061
Parzniewski Roman11464
Parzych Janusz Andrzej17197
Pasieka Barbara Teresa12269
Pasieka Kujawska Apicom Joanna Pawłowska-Tyszko 22906
Pastuszak Magdalena Jadwiga05258
Paszko Maria Zofia22003
Paszkowska Alicja 14066
Pawelec Marek Michał16242
Pawlicki Henryk Piotr11533
Pawlonka Jan08423
Pawluczuk Ryszard11487
Pawłowski Adam21172
Pawłowski Jacek15058
Pawłowski Michał 19037
Perepeczko Krzysztof06493
Perepeczko Bartosz06494
Perzanowski Leszek12185
Petkiewicz Urszula Maria21135
Petryka Piotr14116
Pfeifer & Langen Marketing Sp.z o.o.09909
Pfeifer& Langen Polska S.A.09908
PFP INVEST Sp. z o.o.20110
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złocieniec PGL LP Nadleśnictwo Złocieniec 21092
PHUP ROLMIĘS Maciej Zdziarski i Wincenty Zdziarski s.j.04902
Piąstka Marcin08012
Piątek Krzysztof05944
Pichola Irena17129
Piechna-Kamińska Małgorzata98150
Pieczewski Krzysztof95005
Pieczulis Dariusz20046
Pieczulis Witold Jerzy18077
Piegdoń Artur Ryszard20064
Piekarnia Bułeczka Maria Wielgosz16968
Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.15945
PIEKARNIA M.R.PIASECKI Spółka Jawna04394Cofnięcie certyfikatu w zakresie produktów: CHLEB EKO RAZOWY PSZENNO-ŻYTNI NA ZAKWASIE; CHLEB EKO RAZOWY ORKISZOWY; CHLEB EKO RAZOWY GRAHAM; BUŁECZKI EKO RAZOWE ORKISZOWE; BUŁKA TARTA Z PIECZYWA RAZOWEGO EKO
Pielech Marta Halina19091
Pieńkosz Agnieszka Ewa04729
Pierzak Krzysztof18072
Piesik Mirosław20047
Pietrewicz Ewa10460
Pietrzak Bartłomiej18127
Pietrzyk Karol14039
Pięta Dariusz Krzysztof07059
Piętak Krystian06434
Piętka Józef08272
Piksa Ryszard 09012
Pilarski Waldemar16078
Pilarz Ilona 08471
Pilch Piotr Paweł05219
Pilch Tomasz Marian02243
Pilecki Piotr21177
Piotrowski Jacek05062
Piotrowski Zygmunt09309
Piórkowski Adam09459
Piórkowski Mariusz10619
Piskorek Paulina04074
Piszczek Jan09264
Pius Agnieszka16191
Piwko Mirosław Jerzy15068
Piwnica Jaśka Gospodarstwo Rolne Artur Jaśkiewicz21033
PK COMPONENTS Sp. z o.o. Sp.k.13956
Plantacja Ekologiczna Bogdan i Dominik Mączyński01024
Plech Maciej Łukasz19136
Pliszka Kazimierz06158
Plotta Jacek05447
Plotta Jan19025
Płachta Dorota03097
Pławecki Wiesław08246
Płocharski Jan12188
Płomiński Marek Jerzy18021
PODĄGI Sp. z o.o. 04991
Podciborski Tomasz Stanisław05242
Podfigurny Piotr04736
Podgórski Robert Jan14001
Podhorodecki Michał Artur19007
Podhorodecki Zbigniew Marian16027
Pogodzińscy Beata i Konrad 21003
POL-EKO KITA MIROSŁAW 19914
POLAJS Sp. z o.o Sp. Kom.16997
POLBIOECO POLSKA Sp. z o.o.13901
POLFEX Sp. z o.o. 21964
POLFRUTA Agnieszka Moczyńska 21941
Polgrain Sp. z o.o.15908
Poliński Piotr18018
Poliński Stanisław12315
POLKA Elżbieta Mielniczuk18933
POLKO Piotr Polkowski08924
Polska AKF Sp. z o.o.16025
Polski Koszyk Sp. z o.o. 20902
POLSKIE KONOPIE S.A.21933
Polskie Młyny Sp. z o.o.14920
POLSOJA Sp. z o.o.13917
POLUBIO Sp. z o.o16928
Polus Jacek Jerzy06218
Połeć Marta Magdalena19017
Ponikiewicz Adrian Marek22012
Popiel Bogdan19072
Popiel Stanisław05398
Popiel Jarosław09039
Popiel Witold13142
Popierz Mirosław05574
Popiołkowski Piotr08094
Popławski Bronisław11468
Posoch Joanna16115
Pospiszyl Jacek Edward18058
Pośnik-Jurczak Anna 11049
Poświatowski Mariusz02021
Potocki Zbigniew15160
Potręć Michał Ryszard20004
Potręć Daniel Piotr20005
Powideł Krzysztof08050
Powierża Sylwester11443
Pożarowszczyk Arkadiusz22001
Pożarowszczyk Stanisław Andrzej98019
Prace Rolne i Leśne Sp. z o. o.12006
Premium Rosa Sp. z o.o.14912
PRIMANATURA Piotr Podermański13960
PRIMAVIKA Sp. z o.o.13931
Priwieziencew Aleksandra Sonia10227
Procek Daniel Paweł21047
Proficz Sławomir Czesław21038
Prokopowicz Józef12048
Proness Anita Karwacka-Rózga14907
PROPHARMA Sp. z o.o.12922
Proskura Zbigniew Krystian13150
Przechadzki Artur Antoni14106
Przedsiębiorstwo Agricola Sp. z o.o.01023
Przedsiębiorstwo Handlowe "FAMIX" S. i G. Tarnowscy Sp. J.16931
Przedsiębiorstwo Nasienne "TORAF" Leszek, Tomasz, Rafał Węgrzynowscy Sp. z o.o.17944
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe TAST Jan Tabiński13936
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bio-Garden Magdalena Koncewicz Obszańska13952
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TEKS S.A. 19923
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE EKSPORTOWO-IMPORTOWE "AGROTRADE" Sp. z o.o. 19917
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TABIT Sp.z o.o08907
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANSPAK Zbigniew Grajewski19902
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAXTOP" A. MALASIEWICZ, J. MALETA, SPÓŁKA JAWNA18941
Przegrocka Zofia14126
Przemyślańska Elżbieta14122
Przetwórstwo Owoców i Warzyw Piotr Rębek13907
Przybylak Andrzej Mariusz21014
Przybylak Radosław Sylwester16074
Przybylak-Zdanowicz Magdalena09052
Przybysz Przemysław Czesław14048
Przysiecki Paweł16123
Pszczelarz Kozacki Pasieka - Tadeusz Kozak16939
Punktur Ijslandse Paarden-Polska Sp. z o.o.09215
Pupczyk Bogusław04402
Pupczyk Jan04743
Purgał Mariusz14012
Pustelniak Bernard20034
Puzio Dariusz19054
Puzio Michał13007
Pyrdoł Wojciech05350
Pyszyńska Agnieszka19129
Pytel Patryk13211
PZŁ Koło Łowieckie "Jeleń"17205
Quadrum Foods Invest Sp. z o.o.15924
Quadrum Foods Sp. z o.o.08913
QUIZA Sp. z o.o.16918
Rabiarz Bogusław08519
Rachtan Krzysztof16107
Radecki Andrzej Józef15169
Radecki Ireneusz Józef16219
Radix-Bis Sp. z o.o.13938
Radziewicz Jarosław16221
Radziszewski Jacek21053
Rams Krzysztof Szymon08153
Raniszewski Józef 04746
Raniszewski Ireneusz Piotr20118
Rant Edward04747
RAUCH Polska Sp. z o.o.15931
Rąbalski Cezary91012
Rączka Jan04134
Real S.A.09902
Redecki Bartłomiej Andrzej09260
Reitzig Elżbieta08321
Reitzig Maximilian Andreas19119
Rejmoniak Jacek 19162
Rembiasz Stanisław05296
Remian Małgorzata02078
Remian Bartłomiej21091
Remiszewska Marta10702
Reszczyńska Elżbieta08437
Rębilas Edward04135
Ringger Anna i Robin03100
Robaczewska Aneta21168
Roczon Andrzej19032
Rodzik-Czałka Łucja21074
Rogacki Krzysztof Robert05463
Rogala Marzena11077
Rogalewski Leszek11156
ROGER Sp. z o.o. 07907
Rojewska Alina05403
Rokicki Szczepan04752
Rokicki Jan18074
Rokitnicki Marcin05452
Rokosz Grzegorz Tadeusz01357
Rol-Gądków Sp. z o.o. 19123
ROL-KRO Sp. z o.o. 20128
ROLDROB GOSPODARSTWO ROLNO-DROBIARSKIE Klaudiusz Skrzipczyk 20131
Roman Marek04753
Romaniuk Jerzy09204
Romanowski Bogdan05864
Romańczuk Andrzej10176
Romańczyk Sebastian Marcin21146
Rosiek Paweł05609
Rosołowski Jerzy07403
Rostkowski Tadeusz18054
Rotko Piotr04408
Rozenek Jan19093
Rożak Jan19121
Rój Mirosław05167
Rózga Zbigniew10467
Różański Krzysztof Piotr05024
Różnowicz Mirosław04756
Różnowicz Krystian04205
Ruciński Michał18063
Ruczyński Mateusz Piotr19127
Rudko Adam18107
Rudowska Jolanta Danuta18094
Rudzki Edward11130
Rudzki Kamil Sergiusz16201
RUNEX M. Rudzki A. Pabisiak18912
Rup Bożena21080
Rusin Maria22053
Rusin Stanisław06211
Rusin-Hardenbicker Dorota Gabriela14009
Rusinek Leszek i Teresa01200
Ruszkowski Norbert Henryk21129
Rutkowski Robert06317
Rutkowski Ryszard05066
Rutkowski Ryszard Marek21023
Rutkowski Tadeusz12402
Rybacki Piotr13165
Rybakowski Daniel08071
Rybałt Bogdan 12027
Rybiński Mariusz11326
Rycerz Dorota Mariola15167
Rychlicki Andrzej06099
Rydzewski Radosław13214
Rydzewski Stanisław15125
Rydzewski Tomasz13112
Rygielski Dawid Rafał16142
Ryglowska Dana 21019
Ryłyk Michał14045
Ryłyk Renata Katarzyna08609
Rytel Elżbieta i Romuald04410
Rytel Paweł Daniel19141
Rytel Roman05067
Rytel Piotr17091
Rytel Wiktor17189
Rytwiński Krzysztof18053
Ryziński Arkadiusz Roman22082
Rzepczyński Sebastian21137
Rzepka Bartłomiej Marcin13093
Rzymska Iwona Lucyna18031
Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Galinach Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia NMP19104
Sadło Marlena08186
Sadłowski Łukasz07030
Sadowska Sabina Janina18093
Sadowski Wojciech05069
Sadowski Marcin15077
Sadowski Roman15074
Saj Wojciech21192
Sajnóg Tomasz Kazimierz15113
Saladra Mariusz Piotr06120
Saladra Filip Honorat21073
Salamądry Przemysław11493
Sałachub Bartosz12489
Sałachub Ireneusz 22065
Sałachub Katarzyna Joanna20077
Sałachub Maciej Kazimierz16104
Sałachub Mieczysław16106
Sałachub Roman12191
Sałdacz Maciej04412
Sameć Leszek 12075
Sankowski Stanisław06195
SANTE A. Kowalski Sp. j.12918
Sapieżko Dariusz06387
Sarzyński Krzysztof10286
Sasiela Kazimierz19096
Sawczuk Dariusz18080
Sawczyszyn Adam12067
Sawczyszyn Ireneusz Adam17042
Sawczyszyn Krzysztof Adam11102
Sawicki Edmund05575
Sawina Piotr 07204
Sawiński Janusz22040
Scanagro Sp. z.o.o05357
Schenk Renata Maria10585
Schulz Małgorzata Maria17157
Segura Sp. z o.o.15929
Sekuła Andrzej04760
Selwit Małgorzata03106
Semeniuk Paweł12271
Semkło Alfred Jan08256
SERABIO Arkadiusz Bartczak16941
Serafin Lucyna07172
Serafinowicz Jarosław07027
Serafinowicz Paweł07481
Serwach Sławomir94011
Sewerynek Bartosz Marek20115
Sewerynek Hubert Aleksy12490
Seweryniak Tadeusz09452
Siemiński Piotr12106
Sienkiewicz Wiesław07368
Sierota Marta21159
Sikora Andrzej04763
Sikorski Adam04140
Sikorski Jacek08088
Sikorski Janusz07433
Simpatiko Sp. z o.o.13961
Sinkiewicz Józef08422
Sitek Kacper10395
Sitkiewicz Wojciech Adam21025
Sitko Józef09397
Sitko Maciej10399
Siwek Leszek17025
Siwińska Mirela Agnieszka06354
Skałacki Henryk21175
Skatulska Danuta Róża07112
Skierski Mieczysław Tadeusz12193
Skowrońska Małgorzata Grażyna09509
Skóra Kinga21169
Skórczyńska Barbara12095
Skręt Robert Janusz16195
Skrypko Dariusz10453
Skrzecz Michał10180
Skrzypczyk Marcin Mateusz16003
Skrzypiec Jan07143
Skup owoców i warzyw Bartłomiej Smętek 21925
Skup Zwierząt i ubój s.c. Dorota i Zenon Golińscy 21927
Skupski Krzysztof Mariusz19071
Słaby Grzegorz10124
Słowicki Jan Piotr06305
Słowik Waldemar21110
Smak Natury Sp. z o.o.12923
SmakPiwa.pl sp. z o.o. sp. kom.19908
Smolarek Zbigniew16004
Smolińska Angelika10694
Smoliński Jarosław10684
Smoliński Tomasz Kamil19052
Smurlik Adam06332
Sobczyk Roman21064
Sobczyk-Dobrowolska Beata12041
Soboń-Kubaczkowska Aleksandra04145
Sobota Adam07255
Socha Bogusław Stanisław22092
Socharski Wojciech Antoni16061
Sokolewicz Eliza Jadwiga 05076
Sokołowski Piotr08316
Sokołowski Grzegorz Jan09900
Sokołowski Janusz10100
Sokołowski Jerzy13081
Sokołowski Ryszard Kazimierz20051
SOL RAY ENERGY Sp. z o.o.15120
Solan Janusz 20142
Solan Weronika20144
Solan-Bartoszek Elżbieta15128
SOLID EKO GROUP Tomasz Michaluk17902
SOLIDA FOOD Sp. z o.o. 12933
Solis Tomasz Piotr15170
Sołoducha Irena 21155
Sopoliński Waldemar21086
Sordyl Maria96196
Sosik Katarzyna Anna05577
Soska Krzysztof09367
Sosta Sp. z o.o. 19919
Soszyński Roman 22008
Spelta Duo Sp. z o.o. 21039
Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego 21901
Spółdzielnia Producentów Owoców i Warzyw w Kraczkowej09904
Spółdzielnia Socjalna "Smaki Gościńca" 21971
Springer Jan11539
Sroka Bartłomiej Piotr19041
Sromek Andrzej 05288
Sromek Stanisław i Irena04425
Sromek Krzysztof17115
Stabeusz Marzena20049
Stach Robert12130
Stachnik Beata15002
Stachów Krystyna 02086
Stachurski Sławomir Zbigniew19064
Stafiej Beata14017
Staniek Krystian04149
Stankiewicz Bianka Katarzyna19101
Stankiewicz-Tuwalska Natalia22056
Stańco Mirosław Andrzej02087
Stara Mleczarnia S.A.08903
Stary Sad Tomasz Smoliński 21935
Starzyński Piotr01589
Stasiak Piotr05753
Stasiak Agnieszka Anna21028
Stasiełuk Jarosław 06367
Stasik Czesław 04423
Stasik Maria07117
Stasik Mateusz03111
Staszak Czesław Józef19095
Staszczyk Aneta Barbara21002
Stawiarz Anna Elżbieta16246
Stec Katarzyna08113
Stec Marek04781
Stec-Sawina Elżbieta08095
Stech Jarosław 20138
Steć Michał05143
Steć-Mycyk Ilona11118
Stefaniuk Kamil17057
Stelmach Hubert04151
Stelmach Małgorzata19150
Stelmachowski Grzegorz Jan05578
STEMA & MANLESS PALUSZKI I PRZEKĄSKI Sp. z o.o.12926
Stepa Jarosław10275
Stepaniuk Marek Seweryn22025
Stępień Anna93077
Stępniewski Jacek14067
Stoltman Mariola05409
STOP CO2 Sp. z o.o. Sp. k.16991
Stopczyński Jakub07019
Stowarzyszenie Integracyjne Wspólnoty Barka 16259
Stratenwerth Ewa i Peter91014
Stryjek Halina17127
Stryjek Urszula17128
Strzelecki Mariusz09469
Studio 3 Lesław Pydynowski 21931
Styczyński Karol Lech21180
Stygar Jacek04886
Stygar Wiesława Kazimiera20112
Stygar Zbigniew04855
Stygar-Grzyb Matylda Agata20111
Stygar-Kwas Dominika Irena20113
Stypułkowscy Wojciech i Marzena08049
Suchocki Janusz20160
Suchorska Grażyna05123
Sućko Krzysztof08510
Sudewicz Andrzej17199
Suliga Zygmunt 12017
Sulima Mariusz20056
Sumisławski Krzysztof07057
Surdyga Anna Ewa21089
Suszek Danuta22030
Suwała Andrzej Tomasz08591
Swędrak Tadeusz17208
Sytek Zbigniew Benedykt18114
Szabat Albin17171
Szady Mariusz05271
Szakiewicz Paweł16091
Szałek Anna Małgorzata08613
Szałwińska Aleksandra20134
Szałyga Jan02027
Szczepankiewicz Przemysław11032
Szczepański Krzysztof Tomasz16108
Szczepkowski Piotr20121
Szczuko Wacław11313
Szczupak Cezary i Edyta 04789
Szczupak Cezary19132
Szczypiński Jan 16151
Szczypiński Mieczysław18143
Szepiłło Bogdan96033
Szkarnulis Witold08539
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie , Instytut Rolnictwa, Katedra Agronomii13032
Szkoła Jadwiga i Marek08576
Szkołut Krystyna05361
Szlagor Marcin08322
Szlęzak Małgorzata Magdalena18103
Szłykowicz Krzysztof04161
Szmurło Sławomir94049
Szmurło Władysław94050
Szostak Ewa Zofia20078
Szpilowski Krzysztof07215
Szrajbert Dariusz07268
Szrejber Szymon 08284
Sztolcman Anna19050
Szubert Olga20130
Szulc Kacper21097
Szuleta Małgorzata21024
Szulganiuk Marek10401
Szulim Michał12050
Szulwic Jan03125
Szulżycki Marek10075
Szułowicz Adam16229
Szutenberg Marek i Alicja04162
Szybiak Małgorzata Joanna15151
Szybiak Mariusz Mariusz01599
Szybiak Władysław01598
Szychulski Jan19008
Szymaniak Albin15050
Szymaniak Łukasz Bartosz15051
Szymaniuk Karol17154
Szymański Kazimierz04434
Szymański Bogumił10057
Szymański Henryk Zbigniew18006
Szymborski Piotr20146
Szymczak Tomasz22090
Szymczak Ewa12157
Szymczak Grzegorz07029
Szymczak Wojciech14024
Szymczuk Paweł17010
Szymiczek Wiktor04163
Szypczyński Andrzej 02095
Śląska Maria Elżbieta15089
Śledź Wojciech07233
Śledź Marek20057
Śledź Wojciech20087
Ślęk Krzysztof Piotr05145
Ślęzak Wojciech90020
Śliczny Janusz93071
Śliwińska Alina21163
Śliwińska Bożena21161
Śliwiński Marcin21162
Śliwiński Grzegorz21160
Ślozowski Rafał Maciej17204
Śmiarowski Wojciech13080
Śmierciak Bożydar i Janina03127
Śmiertka Agata Barbara11071
Świacki Paweł19074
Świątek Leszek05195
Świderski Rafał05365
Świerczyński Roman17020
Świerek Anna11122
Święćkowski Wojciech 04436
Świętek Józef07205
Świniarski Kryspian16117
Świszcz Adam05275
Świszcz Bartłomiej05485
Tabiś Magda04435
Tadexim Sp. z o.o.20161
Tałandzis Józef12343
Tantus Sp. z o.o. 21974
Tański Jacek 21144
Tański Wiesław02099
Tarnowski Krzysztof05366
Tecofood Sp. z o.o.16933
TEE NORD Polska Sp. z o.o.14902
Terlecki Zbigniew19075
Tesarska Aleksandra22041
THEGRA Poland Sp. z o.o.07902
Tkacewicz Artur Jarosław18036
Tkacewicz Robert17033
Toboła Izabela Agnieszka12329
Toboła Jan Tadeusz20107
Toboła Joanna11168
Toboła Maciej10094
Tobota Marta21087
Tokarski Marek06125
Tołpa Anna18138
Tomasik Bolesław02101
Tomasz Monika05830
Tomasz Różycki "ROWILL 2"04917
Tomaszczyk Michał18027
Tomaszewski Adam Piotr03131
Tomaszewski Cezary11006
Tomczak Maciej02102
Tomczyk Witold10225
TOMIL Tomasz Żur16967
Tommy Cafe Sp. z o.o. 21913
Tompalska Anna12410
Ton Color Marek Kołodziejski16909
Torończak Mieczysław03133
Trachim Mirosław Marian12326
TRANSPAK Sp. z o.o. Sp. k.17935
Trawińska Katarzyna02051
Trawiński Jerzy06014
Trendowicz Tomasz14018
Trendowicz Mateusz10508
Trocewicz Roman05831
Trochonowicz Bogusława21069
Trojanowicz Magdalena Agnieszka17112
Trojanowicz Przemysław Piotr20037
Trojanowski Jerzy05471
Trumiński Artur10279
Trzebiatowski Jerzy03137
Trzeciak Marta17046
Tujak Piotr18044
Tulińska Sławomira 10699
Tulisow Jolanta07196
Tur Kazimierz04168
Turek Józef Bogusław08111
Turowski Jan 11555
Turowski Krzysztof10698
Turowski Marek12546
Tuszyński Stanisław08058
Tworek Zdzisław11059
Tyburczy Krzysztof05083
Tyburska Janina02106
Tykarscy Joanna i Mariusz04995
Tykarska Lucyna93075
Tyliszczak Mirosław16048
Tymiński Tomasz06602
Tymków Adam Jan18068
Tymoszyńska Joanna07468
Tyrański Artur05401
Tyrański Piotr05621
Tyrka Sonia12486 Certyfikat cofnięty
Tyrka-Fortuna Renata08416
Tyrkała Grzegorz Adam17026
Tyszkiewicz Katarzyna98010
Tytoń Jacek18008
Ulejczyk Joanna Ewa09412
ULENBERG Mirosław Ulenberg19912
Umerski Mirosław i Regina05305
Uminowicz Jarosław Michał12142
Umiński Janusz Paweł15094
Urban Iwona04094
Urbańska Beata Magdalena21174
Urbański Marek Wiesław22072
Urbański Adam Zbigniew16012
Urbański Jerzy Marcin05472
Urbański Witold Andrzej19043
Usługi Handlowo-Marketingowe Jarosław Majer14931
Vaina Teresa Anna18069
Varisella Ryszard Winicjusz21196
VEGA UP MILLER SP. J.17912
Vertograd Juice Sp. z o.o.18940
VICTUALIA SALUBER Ekologiczne produkty żywnościowe, Lidia Tokarowska08910
Vicziunai-Pol Sp. z o.o. 21912
VILMORIN GARDEN Sp. z o.o.13951
Vita Natura "EcoSusz"- Jolanta Chlebek 19913
VivoLoVin Sp. z o.o.14926
Wachnicki-Grymuza Daniel Dariusz19139
Wadlewski Ryszard21057
Wajda Wacław08453
Wal Romuald10372
Walczak Arkadiusz21142
Walczak Leszek i Izabela92042
Walczak Mariusz Tadeusz11296
Walczak Natalia Kinga12039
Walczak Remigiusz13004
Walczak Zbigniew11027
Walecki Sławomir17044
Wałukanis Jan 09366
Wantoch Rekowska Ilona17075
Wantoch Rekowska Sabina Jadwiga09284
Wańczykówka Lucyna Wańczyk16990
Warechowicz Barbara Krystyna06178
Warmińska Manufaktura Elżbieta Wielecka 21970
Warmińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Sp. z o.o.18083
Warwin S.A.17916
Wasiak Marek03123
Wasielewski Kazimierz Damazy04445
Wasilewska Agnieszka 19018
Wasilewski Marcin19068
Wasilewski Marek14128
Wasilewski Wiesław 11470
Wasiuk Małgorzata17059
Wasiukiewicz Filip05191
Wasiukiewicz Agnieszka Malwina11311
Wasiukiewicz Maciej Jan05192
Wasula Piotr02111
Waszczyszak Dariusz04444
Waśkiewicz Janusz20016
Waśniewska Elżbieta11199
Wattecamp Jolanta Maria19059
Wawrykowicz Antoni Bogusław19099
Wąsewicz Małgorzata12200
Wąsowicz Jacek Andrzej19047
Wąsowski Zbigniew21072
Wdowiak Monika Teresa17200
Weckwert Marek06028
Weckwert Piotr06027
Weckwert Arkadiusz09138
Weckwert Filip Piotr20088
Wedler Urszula i Jacek05957
Wekwert Mariusz20147
Werbicki Dariusz06156
Werecki Kazimierz17088
Weremecki Krzysztof 10178
Weręgowski Krzysztof16178
WERKA Krzysztof Dudek 21910
Wesół Stefan22077
Wesół Antoni22076
WEST Produkcyjno-Handlowa Spółka z o.o.14936
Węgrzyn Włodzimierz 12002
Węgrzynowski Leszek Kazimierz15097
Wiatrowska Agnieszka17096
Wiącek Adam Jan12103
Wichert Artur08241
Wichrowski Krystian21141
Wiczyński Bronisław10452
Wierzbicki Jerzy Bartłomiej22039
Wierzbicki Mirosław22044
Wierzbicki Piotr Paweł22061
WIESIOŁEK Sp. z o.o. Sp. k.14951cofnięcie certyfikatu w części zakresu na podstawie decyzji z dnia 24.05.2021 na poniższe produkty: 1 Antyvirus 100g EKO DARY NATURY 2 Arcydzięgiel korzeń 100g EKO DARY NATURY 3 Babka lancetowata liść 25g (kart.) EKO DARY NATURY 4 Babka zwyczajna liść 50g(kart.) EKO DARY NATURY 5 Bez czarny kwiat 25x2g EKO DARY NATURY 6 Bez kwiat eko 50g EKO DARY NATURY 7 Bez owoc 100g EKO DARY NATURY 8 Biedrzeniec korzeń 25g EKO DARY NATURY 9 Bio Energia herb. 25x2g EKO DARY NATURY 10 Bluszczyk ziele 25g EKO DARY NATURY 11 Bławatek kwiat 25g (kart.) EKO DARY NATURY 12 Body Line 50g (motylem byłem) EKO DARY NATURY 13 Body Line fix 25x2g EKO DARY NATURY 14 Bomba witaminowa 100g EKO DARY NATURY 15 Bomba witaminowa 25x3g EKO DARY NATURY 16 Brzoza liść 50g EKO DARY NATURY 17 Brzoza pączki EKO 50g DARY NATURY 18 Bukwica ziele 50g EKO DARY NATURY 19 Chmiel szyszki eko 20g EKO DARY NATURY 20 Ciśnienie krwi 25x2g EKO supl.diety DARY NATURY 21 Ciśnienie krwi 50g EKO supl.diety DARY NATURY 22 Cukier różany 150g EKO DARY NATURY 23 Cynamon Cejloński mielony 50g EKO DARY NATURY 24 Czernica liść 25g EKO DARY NATURY 25 Czernica owoc 100g EKO DARY NATURY 26 Czosnek niedźwiedzi 100g EKO DARY NATURY 27 Czosnek niedźwiedzi 25g EKO DARY NATURY 28 Czystek 200g EKO DARY NATURY 29 Czystek fix 25x2g EKO DARY NATURY 30 Czyściec leśny ziele EKO 20g DARY NATURY 31 Dereniówka 100g EKO DARY NATURY 32 Dla nerwusów herb. 25x1,5g EKO DARY NATURY 33 Dla nerwusów herb. 50g EKO DARY NATURY 34 Dla pań herb. 25x2g EKO DARY NATURY 35 Dla serduszka 25x2g EKO supl.diety DARY NATURY 36 Dla żołądkowców herb. 25x2g EKO DARY NATURY 37 Dla żołądkowców herb. 50g EKO DARY NATURY 38 Dzika róża 100g EKO DARY NATURY 39 Dziurawiec ziele 50g EKO DARY NATURY 40 Fiołek trójbarwny (Bratek) EKO DARY NATURY 41 Fitnes fix 25x2g EKO DARY NATURY 42 Gł
Więckowski Ireneusz17047
Wiklowski Robert04819
Wilczewski Marian21035
Wilczyńska Elżbieta14036
Wiliński Gustaw15162
Wiliński Maciej15163
Wiliński Tomasz Bartłomiej15161
Wilk Anna Irena05835
Wilkoszewski Jacek 22004
Wilkowski Mateusz05201
Wilusz Jarosław 09648
Winiarek Andrzej18117
Winiarski Michał04469
Winiszewski Grzegorz18032
WINJ-FOOD Sp. z o.o. Sp. k. 20971
Winnica Baniewice Sp. z o.o. Sp. Komandytowa16244
Winnica Nowa Sp. z o.o.17073
Winnica Pałacu Rajkowo Sp. z o. o. 19157
Winnica Smolis Jan Smolis Winnica Smolis22010
WINNICE KOJDER Sp. z o.o.19950
Wisiecka Danuta10369
Wiśniewska Jolanta Edyta22005
Wiśniewska Lucyna Stanisława19147
Wiśniewski Grzegorz 05371
Wiśniewski Przemysław Paweł21132
Wiśniewski Roman07054
Wiśniewski Tadeusz21133
Wiśniewski Arkadiusz10216
Wiśniewski Czesław09314
Wiśniewski Marek Przemysław20101
Wiśniewski Przemysław Paweł20164
Wiśniowski Dominik Bartosz12267
Wiśniowski Maciej Adam12485
Witkiewicz Wiesław21052
Witko Anna04122
Witkowska Agnieszka Anna16076
Witkowska Agnieszka Katarzyna20070
Witkowski Paweł Leon18067
WITPOL Sp. z o.o. 21918
Witt Daniel22057
Wittchen Agata20123
Wittchen Dariusz18126
Wittchen Gertruda18125
Wityk Marek18015
WJ Invest Wojciech Jakubaszek 21917
Wlizło Bogdan Jan20060
Władzimiruk Justyna21070
Właszyn Stefan20126
Włodkowski Wojciech05606
Włodkowski Adam12488
Wnęk Józef 08308
Wnuk Dariusz19014
Wojciechowska Renata Bożena11195
Wojdyła Magdalena Dominika21123
Wojskowe Koło Łowieckie nr 332 "JODŁA"08611
Wojskowe Koło Łowieckie nr 42 "Grandel" WKŁ nr 42 "Grandel"13025
Wojtas Andrzej Antoni13119
Wojtaś Patrycja15067
Wojtaś Szymon03004
Wojtkowski Bronisław 04450
Wojtkowski Andrzej03147
Wojtyła Marek08361
Wolak Agata i Zbigniew04198
Wolak Paweł17077
Wolna Strefa Sp. z o.o.17172
Wołukanis Maciej13064
Worobel Józef04823
Wosiakowski Patryk Michał21122
Woszkiel Jan17070
Woś Justyna Izabela17029
Wowak Zdzisław08589
Woźniak Krystyna i Marek05836
Woźniak Maria i Hubert05783
Woźniak Monika21059
Woźnicki Paweł Erwin04111
Wójcik Andrzej04007
Wójcik Marcin04126
Wójcik Klaudia15143
Wójcik Mariusz Jerzy17012
Wójcik Wojciech04451
Wójtowicz Tomasz Krzysztof06047
Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol Spółka Akcyjna19966
Wrona Andrzej20105
Wrona Monika12245
Wrona Piotr 06358
Wronka Wojciech Piotr17034
WROTA JOANNA MARCINKOWSKA17963
Wróbel Grzegorz04825
Wróbel Grzegorz Franciszek22059
Wróbel Patryk Stanisław16233
Wróbel Piotr04208
Wróblewski Mirosław16138
Wrzalik Mieczysław 21007
Wrzeszcz Stanisław Jan12201
WSS DYSTRYBUCJA S.A.13933
Wujczak Jerzy16179
Wydro Dariusz18097
Wydrychiewicz Czesława20090
Wypych Marcin07604
Wyrembek Mariusz04828
Wyrembek Aleksandra16180
Wyrembek Piotr Bolesław21045
Wyrwa Ryszard10593
Wyrzykowski Witold01025
Wysocka Katarzyna21119
Wysocki Leszek Andrzej16086
Wysokińska Bożena10360
Wysokińska Monika21036
WYTWÓRNIA MAKARONU BIO Aleksandra Babalska04194
XL Energy Marketing Sp. z o.o. 20901
Zabłocki Krzysztof11475
Zaborowska Agnieszka Marlena12202
Zaborowski Antoni22074
Zaborowski Grzegorz20052
Zach Edward16152
Zachodniopomorska Firma Nasienna Wojciech Roens14905
Zacierka Michał12482
Zadróżny Tomasz06177
Zadworna Sara06469
Zagroda Szczęśliwych Zwierząt Sp. z o.o. sp. K.14075
Zając Janusz 02120
Zając Paweł08936
Zakierska Ewa08103
Zakład Cukierniczy Michał s.c. Agata Maria i Andrzej Cybulko 22905
Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB-Kołbacz Sp. z o.o.08369
Zakład Drobiarski "Lech Drób" Sp. z o.o. 21915
Zakład Mięsny Kwiecińscy Sp. z o.o. 21966
Zakład Pakowania Jaj Fermy Drobiu Niewczas Tomasz Niewczas21904
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY „ZAPOL” IMPORT – EKSPORT ZDZISŁAW ZAZULAK05904
Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego "Unisław" 19958
Zakład Rolny "NIWA" Sp. z o.o. ZR "NIWA"17162
Zakład Rolny Bieniów Sp. z o.o.18109
Zakrzewska Krystyna05498
Zakrzewski Adam Józef13426
Zalewska Magdalena21081
Zalewski Igor Jacek22081
Załęski Karol16099
Załęski Krzysztof21178
Zamrażalnia Kuczma Spółka Komandytowo- Akcyjna 21961
Zamrażalnia VIDANSONDER Sp. z o.o.15911
Zaprucki Józef04840
Zaremba Grzegorz17143
Zaremba Mariusz10402
Zaremba Ryszard07218
Zarzycki Krzysztof05376
Zasławski Zdzisław Maciej08377
Zaśko Piotr09148
Zatorski Aleksander06038
Zawadzka Anna 16207
Zawadzki Wojciech21078
Zawalski Radosław Kazimierz21106
Zawistowski Marian07390
Zbigniew Siedlecki Alina Siedlecka15039
Zbozień Henryk06214
Zdanis Jerzy16171
Zdanowicz Bożena09034
Zdunek Piotr10518
Zdunowski Karol15083
Zdziarski Maciej04187
Zdziarski Piotr04188
Zeller Agnieszka Barbara21164
ZENTIS POLSKA Sp z o.o.07910
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie09268
Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach95027
Zębała Jacek10480
Zibrow-Sławek Karolina05099
Zielińska Joanna15110
Zieliński Ireneusz05701
Zieliński Hubert Rafał18045
Zielony Folwark Joanna Sułek18081
Ziętara Krzysztof03150
Ziętara Monika17142
Ziętara-Wysocka Joanna03096
Zimorodzki Piotr Aleksander11340
Ziobrowska Paulina Monika21148
Ziobrowska Stanisława06245
Ziobrowski Łukasz08326
Ziółkowski Krystian11335
Złakowska Ilona19040
Złoch Daniel Leszek12278
ZŁOTO POLSKIE - FAMILY BUSINESS s.c.11908
Zwoliński Kamil Sylwester06357
Zych Magdalena10002
Zydor Andrzej05764
Zydor Leszek Krzysztof16021
Zygadło Dominik05404
Żaczek Iwona05483
Żak Małgorzata05872
Żbikowski Piotr Paweł20136
Żebrak Krzysztof17007
Żegarski Janusz17119
Żelisko Krzysztof Kazimierz01231
Żeszot Tomasz19024
Żmijewski Adam19158
Żmuda Bogusława15075
Żółtański Jacek13136
Żółtowski Patryk10085
Żuchlińska Barbara06455
Żukowski Lech Stanisław08208
Żukowski Waldemar Piotr20045
Żydyk Michał12004
Żylińska Teresa11190
Żyliński Piotr09263
Żynda Radosław18135
Żywczak Stanisław06062
Żywicki Dariusz Kazimierz15029
Żywiec Ernest Zbigniew13066
Żywność Ekologiczna Bio Food Sp. z o.o.04494
ŻŻŻ Klient testowy żżż22999